Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden más stimmel, a korkülönbség a nő javára mennyire teszi esélytelenné hogy hosszútávú kapcsolat legyen? 24 éves férfi,32 éves nő. Esélytelen?

Figyelt kérdés
Több részletet nem írok, mert az a lényeg hogy csupán az ilyen jellegű korkülönbségnél hogyan alakul a kapcsolat általában, mik a tapasztalatok?
2011. máj. 27. 06:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Szeretitek egymást?

VAnnak közös céljaitok?

Titeket zavar a korkülönbség?


Ha az első két kérdésre igennel válaszoltok az utolsóra meg nemmel akkor semmi akadálya.

Azzal meg kur vá ra ne törődjetek már hogy mit gondol a világ.

2011. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Óvatosan, a hölgy már férjet akar és apát. Szóval ha te kész vagy elköteleződni mellette, akkor úgy gondolom belevághatsz, viszont ha még nem élted ki magad csak egymás idejét viszitek.
2011. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Minket nem zavar, fel sem tűnik, csak családtagok és néhány barát van ellene. A hölgy:) nem akar most sem férjet, sem apát, hanem szerelmet. Idővel pedig majd jöhet minden.

De volt akinek ez bevált? Vagy csak ideig óráig működött?

2011. máj. 27. 09:00
 4/18 anonim válasza:
100%

44 éves vagyok,a barátom 36 három éve működik a dolog.

Mindkettőnknek van gyereke az előző házasságából,közöset nem tervezünk!

Minden jól működik köztünk,megtaláltuk egymást!

Ha te is így gondolod,ne törődj a nyolc évvel élvezd a boldogságot!

2011. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Később egyre kevésbé "feltűnő" a 8 év, de nem tudom a mi esetünkben nem sok-e. Én semmi hátrányát nem látom, de annyian ellenzik hogy ezért gondoltam kérek tapasztalatokat.
2011. máj. 30. 08:00
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ebből előbb-utóbb problémák lesznek, ha nem is az első pár évben, később. Nem tuti, de van egy ilyen érzésem, bocsi.
2011. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Gond bizony, a no olyan korban van hogy o bizony mar szulni akar, ferj kell neki es apa. Persze ezt nem mondja, mert eloszor meg akar fogni.

Ha erre kesz vagy, am legyen, ha meg nem, akkor menekulj.


Voltam hasonlo helyzetben, a no erzelmi tempoja nekem nagyon gyors volt, egy het utan olyan szintu kozelseget meg erzelmeket igenyelt volna amit en tobb ev jaras utan ereznek esedekesnek, es mivel ezt nem kapta meg, jott a kisajatitassal probalkozas es a hiszti.

2011. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem simán működhet ez a kapcsolat! Ha a barátnődön nem látszik a korkülönbség szerintem semmi akadálya. Veszek itt egy példát a sztárvilágból: Ismered Ashton Kutcher-t és Demi Moore-t? Demi 15 évvel idősebb a pasijánál és mégis már 7éve együtt vannak és már házasok is. Pedig Deminek már van 3 lánya Bruce Willis-től, Kutcher-t ez mégsem zavarta pedig neki még nincs gyereke...

Sok boldogságot nektek!:) H ki mit szól, azzal ne foglalkozzatok!

2011. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha a szerelem és a közös célok megvannak, akkor nem akadály. Viszont az tény, hogy egy nőnek ebben a korban jó szülni, 35 felett egyre kockázatosabb. Van is ismerősöm, aki 39 évesen esett teherbe és beteg lett a baba, így inkább nem tartották meg, pedig első közös gyerek lett volna a férjével (akinek még nincs saját gyereke, míg a nőnek már van). Szóval azért gondolj bele, hogy lehet, hogy most azt mondja, nem akar gyereke, de aztán jövőre rájön, hogy mégis... Tehát ha a férfi bevállalja, hogy esetleg 1-2 év múlva családot alapítsanak, ha a nő szeretné, és amúgy is a közös jövő a cél, akkor szerintem működhet így a kapcsolat.
2011. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a celebekkel nem kéne szerintem összehasonlítani a mezei civil embereket, az ő világuk teljesen más. Más a napirendjük, más a világhoz való hozzáállásuk, minden teljesen más, az egész egy teljesen más univerzum :)
2011. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!