Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kér folyamatosan képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér folyamatosan képeket rólam?

Figyelt kérdés
Van egy pasim, akivel csak hétvégente találkozunk. Majdnem minden nap telefonálunk (videóhívással), viszont ha egyikünk nem ér rá akkor mindig kéri, hogy küldjek magamról egy selfit. Sosem kér másfajta képet csak egy sima egyszerű selfit. Miért csinálja ezt? Nekem már kicsit kellemetlen, amikor ismét írja, hogy küldjek neki egy selfit ha nem tudunk beszélni. Szerintetek ez normális? (így a kb 200. selfi után)

2020. júl. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ellenőrzi, hogy épp hol vagy.
2020. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de az esetek többségében egy fehér fal előtt csinálom. Ezenkívül sosem kérdezi hol vagyok vagy ilyesmi.
2020. júl. 14. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
látni szeretne... szerelmes szegény
2020. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülye... de, mondjuk te is.. Kapott volna max. két szelfit, a többit meg képzelje el. Nem vagy komplett, de a csávód sem.
2020. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Én is kérek szépen
2020. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!