Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért jó hogy ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó hogy ezen az oldalon a melegek folyamatosan nőnek adják ki magukat? Miért nem lehet odaírni hogy homo? Ugyanúgy faszos képeket kapna és nem is kéne átvernie senkit

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Maximálisan egyet értek!
2019. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert így több képet kapnak. A sok barom faxmutogató azt hiszi, hogy csajjal írogat és boldogan küldözgeti a képet a farkáról. Ha tudná, h meleg pasival ír, nem küldene a fele sem.
2019. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de melegből is annyi van az oldalon hogy dunát lehet rekeszteni, ha az nem elég akkor semmi
2019. márc. 15. 16:20
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mellesleg a rendes nők, akik ténylegesen nők, ezzel hatalmas mértékben el vannak hiteltelenítve és megkérdőjelezve a valódi mivoltuk
2019. márc. 15. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem jöhetnek a faszos képek. :)

18/F

2019. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Előbb küldök képet a farkamról egy srácnak, mint egy csajnak.
2019. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem tud három betű után megkülönböztetni egy női mentalitást meg egy kantípusú meleg hülyegyerek agyjárást, az nézzen magába. Eleve egy fiú > lány udvarlásnál (ha csak nem valami lotyót akar összeszedni a nyóckerből) szóba se kerülnek _aszképek se kérve, se kéretlenül! Ha valaki ilyeneket küldözget vaktában a második mondatváltás után, az ne csak a vonal másik végén keresse a "defektet".
2019. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán miért kell küldeni faszos képet bárkinek is?

Sosem értettem ezt. Főleg alig pár szó után. Basszus ennyire egy elfajult világ már ez?

Ahelyett hogy ilyeneket küldenél, előbb beszélgetni kellene. És akkor már ki is lehetne szűrni ezeket a kamu profilokat.


Mire jó egy faszos kép?

Én egy képpel nem tudok mit kezdeni. Előben érdekel.

Képekért ott az internet.


Részemről szánalmas az olyan aki ilyeneket küld vagy kér...

2019. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki f**zos képet küldöz magáról egy vadidegennek?
2019. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!