Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk! Vagyis én elköltöztem tőlem mert elkezdett gyerekes módon, egy csajjal beszélgetni, majd sejtetős képeket küldtek egymásnak. Szeretem, könyörgött, visszautasítottam folyamatosan. Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés
Beszéltem az áldozat leányzóval is, azt mondta ő találkozni szeretett volna, de az exem lerázta folyamatosan.Azt mondta ugy érezte eltávolodtunk. hogy elakarom hagyni, de szerintem ez nem mentség. A lényeg eljöttem. ma rám írt, hogy merre vagyok. elmondtam és azt irta, hogy rendben. kérdeztem, hogy mi újság? és hog mit mondojon erre? Én: amit szeretnél. Ő: hát... akkor most nem írok többet. Nem értem őt, ezzel most mit akar elérni? vagy mit jelent ez? Teljesen összezavar

2018. máj. 15. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Jatszmazik.

A lenyeg az, hogy lebukott, te elhagytad es most megvan sertodve.

2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Magyarul: tovabbra is gyerekes. Felnott ferfi elmondja mi van.
2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogyhogy mit akar ezzel elérni? Te vagy az, aki otthagyta, aztán fut utána.
2018. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
nem
2018. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi zavar össze? Ez egy idióta.
2018. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb is megtenné. Én képtelen lennék megbocsátani. A bizalom nulla. Mindig azt néznéd,hogy mikor kivel beszél, mikor mit csinál. Agyalnál, tönkremmennél idegileg.

Jobban jársz ha hagyod. A saját érdekedben.

2018. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Sérült az egója azzal, hogy lebukott, te pedig mertél lépni. Keress jobbat.
2018. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan bombázott, ide jött.aztán egy fél órát beszélgettem vele, és ott hagytam. próbálta kihozni a dolgot úgy, hogy ez az én hibám is valójában. De úgy gondolom, ha valaki szereti a másikat, akkor megbeszéli a próblémáit. 3 napig folyamatosan irt, hívott. visszautasítottam, hogy már nem tudok benne bízni. Azt mondta, jóvá teszi bebizonyítja, de ahhoz képest, elég volt neki két napi lerázás, tehát ennyire gondolta komolyan. Aztán pár nap után most megint megjelent ezzel. És azt nem értem, hogy most az mit jelenthet nála, hogy akkor ő most nem ir többet, arra a kérdésemre hivatkozva, hogy mi újság vele, és irja ami van. Tehát nem értem, hogy arra gondolt, hogy irja amit szeretne, kérdésemre,most akkor nem irok többet. Hogy szarul érzi magát? avagy sajnáltatná magát? Vagy arra, hogy nem akar többet irni, és ezzel békén hagy.
2018. máj. 15. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Próbál bűntudatot kelteni benned, ne dőlj be a játszmának.
2018. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, egyáltalán MINEK állsz vele szóba?!


Szakadj le róla, tiltsd le, ignoráld. Persze, hogy vissza akar kapni, sérült az egója, de ha visszafogadod 99%, hogy folytatni fogja, még tovább is megy, mert "úgyis megbocsát".

2018. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!