Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magas nők, lányok (177-180 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők, lányok (177-180 cm felett), nektek mennyire számít a férfi magassága?

Figyelt kérdés

Megfelelne veletek egymagas, vagy akár alacsonyabb férfi is?

És ti milyen magasak vagytok, plusz hány évesek?



2020. júl. 17. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy a magasságod a baj, én majdnem 180 cm vagyok és mindig akadt udvarlóm.
2020. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10. Én is első sorban 175 cm feletti nőt szeretnék, mert én pedig 197 cm vagyok.
2020. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

173 cm vagyok. Cipőben már 178 is simán. Korábban mindig magasabb férfit szerettem volna társnak, de aztán beleszerettem egy alasonyabb-ba. :D Hát ez van. Ő 170 centi magas, szóval nem olyan hatalmas a különbség, de azért lehet érezni. én 24 vagyok, ő 28.

Elvett feleségül, szóval azt hiszem őt nem zavarja :D

Szinte mindig lapos talpú cipőkben járok, neki meg próbálunk olyat nézni aminek magasított a talpa, és így kb egymagasak szoktunk lenni.

2020. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok én kb olyan 176cm.


Nos a nők közül sokan valamiért fontos dologként kezelik a magasságot. Ergo hogy a pasi legyen magasabb engem viszont nem nagyon érdekel.


Én összejönnék még egy 2 fejjel magasabb nővel is abszolút nem zavarnak. Mivel tudom hogy egy párkapcsolatban ettől jóval fontosabb dolgok is vannak. A magasság meg nem befolyásolna semmit sem. Környezetemet sem zavarná.


Illetve több ismerősöm is van ahol a nő a magasabb. Még csak fel sem merült bennem hogy ez probléma lehet. Nem ettől fogok jobban vagy rosszabbul kijönni a másikkal.

2020. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#8 nincs önbizalmam, egyszerűen csak nem vagyok kíváncsi fétises f#szkalapokra. Számomra legalábbis inkább megalázó, mint önbizalom növelő hatással van az, ha valaki közli velem, hogy qrna vagy esetleg kiverné rám. Élőben átlagos számú férfi érdeklődik irántam (nem állnak sorba értem, de időnként megnéznek, aztán itt meg is áll a tudomány), barátom még soha nem volt más okok miatt. Viszont itt gyakorin akárhányszor válaszoltam hasonló kérdésekre, minden alkalommal megtalált valami nyomorult azzal, hogy imádja a magas nőket annak ellenére, hogy ő maga csak 160 centi magas és tapossak már a golyóira vagy vegyek fel neki harisnyát.
2020. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem is mindig megtaláltak társkeresőn a különböző baromságokkal, hogy pl vesz nekem combcsizmát, aztán lehetek a dominája, vagy dugjam a talpam a képébe :D Utólag nevet rajt az ember, de amikor társat keres, és sorozatban ilyeneket kell olvasni/hallgatni, az egy idő után kissé kiábrándito. És nem hinném, hogy alacsonyabb nőket ilyenekkel fárasztanak.
2020. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
178 vagyok és 17 éves. Én úgy vagyok vele, hogy ha 2-3 centivel alacsonyabb az még talán elmegy. Viszont szerintem a legtöbb lány/nő magasabb férfiról álmodozik. Sokkal jobb egy nálad magasabb embert pl megölelni. Persze ez csak az én véleményem. Anyukám mindig azzal viccelődik, hogy ne legyen túl magas férjem, mert akkor óriás gyerekeink lesznek:')
2021. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!