Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan ennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyit számít a magasság?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú vagyok és 187 cm. Tudom, hogy ez nem olyan hű de ?magas, de egy olyan lánnyal sem találkoztam még, aki hasonló magasságban lenne velem.

Néhány napja randizgagok egy lánnyal és bár őt annyira nem zavarja, de azok, akikkel előtte beszéltem, szinte kivétel nélkül a tudtomra adták, hogy számukra kellemetlen, hogy ekkora a különbség közöttünk.


2016. dec. 25. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én 180 centi vagyok, de az elmúlt években egyre többször találkoztam olyannal, aki szerint ez kevés, vagy "határeset". Különböző körökben mozgunk, úgy tűnik. :D
2016. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. Ha a lányt nem zavarja, akkor nem számít, ki mit mond.

A lány amúgy milyen magas?

2016. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
191 vagyok és ugyanezt tapasztalom...
2016. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Én magasabb vagyok nálad és tényleg én is azt látom, hogy alig van magas lány a környezetemben. Ez azért nem von el a nők értékéből, of course. Mondjuk eddigi kapcsolataimban a lányok nem igazán voltak 175 alatt. :D
2016. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 181 vagyok, és mondta már nekem 167 körül csaj, hogy alacsony vagyok. Bocs magassarkúban az a 7-8 cm különbség már nem olyan sok... Nem lettem 2m

De pl egy 158cm körüli csajnak viszont már a 180 is már határeset, mostani barátnőmnek az vagyok :)

2016. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen nők között mozogsz, én 160 centi vagyok, a párom meg 195

minket ugyan nem zavar

2016. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna a nagy magasságkülönbség, ezért keresek én is kifejezetten magas lányokat :D És sajnos tényleg kevés van belőlük, pedig olyan szépek *.*


25/F

2016. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig úgy tűnt hogy még a 150-160 centi magas csajok is minimum 2 méteres pasit akarnak. :) Amúgy ez nagyon emberfüggő, de ha egy átlag kb 165 centi magas csajt nézünk akkor nincs annyira brutális nagy eltérés a magasságotok között, ami ennyire zavaró lenne. Én 173 cm magas nő vagyok nekem kimondottan tetszik ha egy pasi 2 méter felett van, mert "picinek" érezhetem magam mellette. Szóval hacsak a többi csaj akivel beszéltél nem 145-150 centi magasságában mozog akkor ez érdekes :) Úgy látszik ízlések és pofonok
2016. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet.

Minket meg azért néznek ki, mert 4 centivel magasabb vagyok, mint a párom (ő a ffi).


Bár nekem kényelmetlen, ha túl magas a srác, nem lehet a szemébe nézni, mert fáj a nyakam, stb...

2016. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 162 vagyok, a párom 198 *-* imádom hogy magas, mindig kerestem a magasabb fiúkat, biztonságosabbnak érzem mellettük a dolgokat, erősnek tűnnek, és kényelmesen oda lehet hozzájuk bújni.

Ja és a szexnél is olyan aranoys pillanatok vannak, amikor a piciségem megmutatkozik :)

2016. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!