Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a magasság, hogy ez az első dolog amit felsorolnak a nők?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy beszélgetést, ahol a barátnők körében mesélte egy csaj a kiszemelt férfit. A leírás: Magas, jóképű kopasz pasi, kék szemű, átlag testalkatú. Magyarul:

1. Magasság

2. Arc

2. Haj

3. Szem

4. Testalkat


Ugyanezt a felsorolást hallom szóról szóra minden nőtől amikor a barátnőknek beszámol! Még sose hallottam hogy az a kigyúrt testű, barna szemű, hajasbaba a pasi, aki amúgy jóképű és magas is. Mindig a magasság a legfontosabb tulajdonság amivel leírnak egy férfit. Aztán az arc és haj.

Kopasz 35 éves haverom jóképű, magas is, gazdag is, de alig-alig jött össze neki egy nő. 2 millió forintért hajat ültettek be neki, azóta kb minden nő összejöhet neki. Azt mondja előtte csak azok álltak szóba vele akiknek bejönnek a kopaszok, most meg minden csajnál esélye lett. A magassággal nincs mit kezdeni mondjuk.


2020. júl. 2. 15:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
felveszel egy magassarkút, és probléma megoldva.
2020. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Elég fontos valóban a magasság. Nekem volt egy barátom aki alacsonyabb volt nálam s úgy döntöttünk hogy megprobaljuk ettől függetlenül együtt mert szerettük egymást. Persze aztán jöttek a bantasok, sokan ki is nevettek minket, végül pedig odáig fajult hogy nem éreztem magam nőnek mellette. Sajnos rá is ment a kapcsolat. De persze ez csak az én esetem. 22l
2020. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a magasság vonzó tulajdonság egy férfinál. Kb mint a nőnél a szép arc. ( és ha magas is és jóképű is a férfi, az már nyert ügy szinte minden nőnél)
2020. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hajjal szebb egy férfi, nézd csak meg, zongorázni lehet a különbséget.

[link]

2020. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Apukám alacsony (kb. 160), 25 körül lett kopasz (már rég az volt, mikor anyámmal összejött), nem is gazdag, mégis nemrég panaszkodott, hogy anyukám "örömére" 75 fölött is kap olykor leveleket, sőt egyszer virágot is épp megözvegyült régi osztálytársaitól meg munkatársaitól, hogy pedig ő lehetett volna az igazi.
2020. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire számít, különben nem lenne az összesnél az első helyen.
2020. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Hát, igen, nem tagadom én sem. Fontos. De én relatíve magas lány vagyok, szóval mellém kell is, hogy nőnek érezzem magam. Valahogy biztonságtudatot ad a lányoknak, hogy magasabb a párjuk és akkor arra úgy fel lehet nézni ilyen értelemben. Persze ezen kívül a belső is nagyon fontos meg még ezeregy tulajdonság.
2020. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%

PÉNZ, a PÉNZ számít.


mit akarsz a 190 centivel, ha csóró senki vagy?

2020. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem, csak ők odafigyeltek az iskolában. Fogalmazásnál,ha jellemzünk valakit mindig a legszembetűnőbb tulajdonságokkal kezdjük: magasság, testalakat, haj és szemszín. Ez a sorrend. Az írók is többnyire így jellemzik a szerepelőket, sőt: ha megnézel valakit ez a sorrend kb. amit észreveszel belőle. Ez nem azt jelenti, hogy a magasság a legfontosabb,nálam elég pl ha nálam magasabb és én alig vagyok több 160 centinél.
2020. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes volt több, nálam magasabb barátnőm, és ez sosem volt gond.

Mondjuk én nem is vagyok komplexusos.

2020. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!