Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1-2 hónapja beszélek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 hónapja beszélek egy lánnyal és tegnap találkoztunk tok jól sült el minden és ma meg közölte hogy meg időt kér mert nemtudja mit érez azt mondta akar meg talizni de meg kell neki egy kis idő mert nem érzi úgy hogy még együtt kéne lennünkvelemeny?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Még egyszer alaposan megnézte az írásképedet, kérdező, és őszintén visszaborzadt. Föltette magának a kérdést: "Biztos, hogy jól járnék ilyen iskolázottsági és intelligenciaszintű emberrel?"
2020. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
El van kötelezve érzelmileg valakihez. De ezt nem fogja az orrodra kötni.
2020. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Direkt írtam így. A második válaszolónak lehet igaza van de megpróbálok beszélni még a baratnőjével hogy mizu
2020. júl. 18. 15:02
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
#2 lehet van benne valami, de ami így kezdődik ... már büdös... ha valakivel 1-2 hónapja beszélgetek meg randizok az tudja már hogy mit akar.. szerintem ennyi idő alatt bőven képbe lehet kerülni a másikról. Az is lehet hogy győzködi magát a csaj de én nem szívesen lennék szamár, ha érted mire gondolok (lo-szamár). Ne legyen igazam de nekem tipikus az a csaj jut eszembe akinek ha beintesz 1-2 hónap múlva jön rá hogy hibázott aztán meg kapar.. csak már késő :)
2020. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, több pasi közül válogat.
2020. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4# Tegnap találkoztunk először de most is fura kicsit ahogy irogatok vele
2020. júl. 18. 15:06
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
3 Ha én lennék a nő helyébe, és egy ilyet meglépnél, hogy a barátnőmtől kérdeznél utánam, abban a pillanatban reptetnélek, és fejezném be az ismerkedést veled. Mert csak a jellem-gyenge férfiak nyúlnak ilyen lépéshez.
2020. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7 megértem amit írsz de tegnap

rámírt a baratnője hogy ne törjem össze a szívét.

2020. júl. 18. 15:08
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

4 *ha valakivel 1-2 hónapja beszélgetek meg randizok az tudja már hogy mit akar..


Ha valaki egy nagyon mély és nagyon súlyos kapcsolatból jön kifelé, az évek mire túl van rajta.

Csak a sekély lelkivilágú egyedek hiszik azt, hogy szakítottál valakivel és huss másnak már el is felejtjük és mint ha mi sem történt volna éljük az életünket. Hát ez nagyon nagyon nem így van.

2020. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyáltalán nem arra számított amit elképzelt, gondolom nem nagyon jössz be neki, főleg ha már teljesen máshogy irogat neked. 😅

24N

2020. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!