Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal nőként milyen együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőként milyen együtt élni egy tőled idősebb férfival? Miben más, mint hasonló korúval?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok, a férfi 42. Hatalmas köztünk a szerelem, az összhang. Még sosem volt egyikünknek sem ilyen nagy korkülönbséges kapcsolata. Még viszonylag friss a szerelmünk de már az jár a fejemben, milyen lehet vele élni, együtt kelni és feküdni, együtt megélni a mindennapokat. Másnak képzelem, mint két egy korosztályba tartozó ember életét. Vannak nagy különbségek? Persze tudom, ez nagyban emberfüggő is. Írtok tapasztalatokat? Főleg akik éltek együtt saját korosztályba és más korosztályba tartozó személlyel is.
2020. júl. 13. 19:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Elszeretted legalább?
2020. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy :) Független, 7 éve elvált.
2020. júl. 13. 19:34
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Anyagiak függvénye is. Sokkal - sokkal nagyobb nyugalmat ad a kapcsolatnak és az egész életnek, hogy van anyagi biztonság. És e mellett nem kell a fiatal srác gyerekes problémáival foglalkozni.
2020. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Generációs különbségek lesznek. Most még minden szuper, de pár év múlva ezek a dolgok elő fognak jönni. Ha tart addig ez a kapcsolat.
2020. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Tudom nehéz kérés, de próbálj meg racionálisan gondolkozni. Rózsaszín köd most még nagyon sűrű, de nem marad ez így. Gondolj bele, hogy 10 év múlva ő már hol fog tartani, te meg lemaradsz a jó lehetőségekről. Zsákutcába kanyarodtál...
2020. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
És hogy tervezed a jövőt?
2020. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

Na, megjöttek ezek a "generációs különbségek..." dumát tolók.

Mintha egy "korban hozzáillővel" semmi gondja nem lenne majd 5-10-50-X év múlva.

Az 50-60 éves férje sanszos, hogy nem cseréli le a lányt, de vajon az a srác, aki most 25 éves, az vele lesz 2 gyerek, 10 kiló túlsúly, és 10 évnyi együttélés után? >:) NEM! Nem kell leírnod, hogy a te férjed egyidős veled, és már 46 éve együtt éltek, és szeret, és naponta 3X van #metoo.

2020. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm #7! :) (meg persze a többieknek is)

Komolyak a szándékaink mindkettőnknek. Egyikünk sem kalandot keres. A korából (is) kifolyólag kifejezetten tetszik benne, hogy nyugodt, megfontolt, határozott jellem. De van benne tűz és életkedv. Nagyon harmóniában van önmagával, vagy nehéz ezt jól megfogalmazni. És a tenyerén hordoz (nem anyagi értelemben értem, mielőtt bárki ezt gondolná), igazán nőnek érzem magam mellette. Gyereket egyikünk sem szeretne, így a korkülönbség szerintem kisebb gondot fog jelenteni a későbbiekben, mintha téma lenne a gyerekvállalás.

2020. júl. 13. 20:44
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Én 29 vagyok

Párom 42 O is elvált már jó ideje ..együtt élünk

Már dolgozunk a közös gyereken is ..ha minden okés akkor sokáig együtt maradtok az biztos .én ő mellette érzem először ,h nő vagyok ..és h szeretnek ❤️

2020. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a közeli ismerettségi körömben van egy kísértetiesen hasonló kapcsolat de az már vagy 6 éve tart. Nagyon nehéz elhinni, hogy nem anyagi dolgokon alapszik a kapcsolat (nem volt még időd annyi egzisztenciát felhalmozni gondolom?) vagy hogy őszinte a vonzalom, ugyanis ez egyáltalán nem normális dolog. Az a kapcsolat a csaj részéről csak szükség, a férfi részéről ego-lelki sebek gyógyításáról szól és bár erről nem tudok semmit de szerintem szexuálisan aberrált lehet mindkettő. Én személy szerint elítélem, ha nekik ez így jó (főképp a férfinak) akkor nekem mindegy, nem az én életem.
2020. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!