Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé el vagyok keseredve, érdekelne, hogy mit gondoltok. Én 20 fiú, Ő 19

1 éve megismertem egy Romániában élő lányt. Én csongrád megyei vagyok. hozzám 100km-re lakik, Gyula határtól nem messze.

Tehát, Ő nem dolgozik. Én melózom egy cégnél. Felvetettük már egymás között, a költözés lehetőségét. (Mivel nem kicsi táv, és én dolgozom, nem lehet hétvégente megoldani 2 napig.. Azt anyagiakkal sem bírnám)

Mikor erről beszélünk, Ő mindig vagy dobja, vagy fordít, hogy költözzek én.

Nos, olyan helyen lakik, ahol kb lópikula sincs, nem hogy munkahely. Meg ugye egyikünk sem beszél románul.

Felvetettem neki, költözzön hozzánk.

Csak anyámmal élek, bőven elférnék a lakásba. Ha odamennék, akkor én lennék a hatodik egy háztartásban, egy nem olyan nagy házban.

És mivel megvan az eladói szakmája, 2 nap alatt találnék neki munkahelyet, akár a mi falunkban is.

Viszont ha én oda megyek, semmim sincs, még megszólalni sem tudok. Ahogy Ő sem.

Érdekelne, hogy mit cselekednétek ilyen helyzetben?

Úgyérzem, kicsit elfáradtam a "kimegyek egy pár napra, elbaszok egy csomó pénzt, utána hazajövök" dologgal. Vele semmi gond nincs, 1 év alatt egy veszekedés sem volt.

Csak úgy érzem, így nem haladunk egyről a kettőre... Visszafog a munkahelyem is.. ha egyszer lesz neki akkor az övé is.. fogalmam sincs mit tegyek vagy ne tegyek. Véleményeket kérek, köszönöm szépen előre is.



2020. júl. 24. 01:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Persze senkitől sem várok el semmit. De kimenni a semmibe.. szerintem nagyon rossz ötlet. Ki leszek szolgáltatva mindennek,munkahely nélkül.

És abban sem vagyok biztos, hogy ha azt mondanám, mivel egyikünk sem megy sehova, ezért szakítsunk, nem annyira tiltakozna emiatt

2020. júl. 24. 01:35
 2/19 A kérdező kommentje:
Akarom mondani.. tiltakozna.. de elfogadná. Ami kicsit azért frusztráló.. ez a bizonytalanság
2020. júl. 24. 01:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, nem haladtok előre, te ne menj oda, ha semmi lehetőség ott, neki is egyszerűbb lenne ha nincs munkája, hogy ő jöjjön, nem beszélve arról, ha lenne, akkor ő is megtehetné, hogy hozzád utazik felváltva.

Beszéld meg az édesanyáddal, ha beleegyezik, hogy jöhet, akkor mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha hozzátok költözne, mert ez így neked nem jó. Ha nem gondolja meg magát, akkor viszont szakítsatok, teljesen felesleges egymás idejét húzni. Időt, pénzt pazarolsz rá és még rosszul is érzed magad.

2020. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

teljesen más a jövőképetek, de már a jelenképetek is.

ő nem akar annyi energiát beleadni a kapcsolatba, amivel át lehetne hidalni a különbségeket. a megoldásokat 100%ig neked kéne véghezvinned, az ő szája íze szerint.

2020. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Természetesen ha megfelelő helyen lakna, és nem kéne 60 km-t utazni a legelső városba ahol munkát kapnék, 100% -ig benne lennék.. de így.. És Ő még persze egyszer sem volt nálunk.. mert nem engedik.. ami viszont igaz. De mondtam neki ha nem állsz a saját lábaidra, nem lesz ez így jó. 19 éves de még teljesen a szüleitől függ. (Inkább anyuka) És mondta, hogy ha oda költöznék, akkor őis elmenne dolgozni. Ez sem rudom milyen felfogás. Ha nem megyek nem dolgozik? :|
2020. júl. 24. 02:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl bonyolult, túl sok az akadály. annyira meg nem lángol a szerelem ahogy elnézem.
2020. júl. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Anyámmal már rég megbeszéltem, Őis ezt hajtogatja nekem.. hogy miért nem költözik ide.
2020. júl. 24. 02:02
 8/19 A kérdező kommentje:
Semmi akadály nincs.. Csak én mozduljak mindig. Vagy költözzön ide, ne dolgozzon még itt pár hónapig.. amíg nem találna szuper melóhelyet.. bánnám én.. de az a gond, hogy nem jön
2020. júl. 24. 02:04
 9/19 A kérdező kommentje:
Először énis nagyon lelkes voltam, hogy lelépek, meg minden.. aztán belegondolva, se közeli munkahely, se rendes buszjáratok, se magyar nyelv. Kb ott álnék letolt gatyával.
2020. júl. 24. 02:06
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Valahol megértem a lányt, nekem se lett volna kedvem 19 éves kirepülni, pláne nem oda, ahol anyósjelöltemmel kellene összeköltözni. Bármennyire is jóban vagyok az anyósjelölttel, akkor se. Nagyon, nagyon, nagyon nagy szerelem kellene egy ekkora vállaláshoz, 19 évesen kirepülni, anyósjelölttel összeköltözni. Benne nincs meg ez a nagyon, nagyon, nagyon nagy szerelem irántad.


Attól még téged is megértelek, jogosan szeretnéd, hogy csajod hozzád költözzön, hisz ez az okos, logikus lépés. Meg nyilván úgy gondolod, anyud nem zavarna be a kapcsolatba, hogy hárman laktok.


Csak hát a kettőtök szemszöge teljesen más...

2020. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!