Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat és erasmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és erasmus külföldi tanulmányút? Hogy menjek ha kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

Ebbe a kategóriába írok, mert már 20 felett vagyok. Az egyetemen kilehet menni féléves tanulmányútra (erasmus) ra , én kétszer is szeretnék menni 2-2 félévre más országokba. (Emellett vannak rövidebb időintervallumú gyakorlati lehetőégek külföldön)

Jelenleg nincs kapcsolatom de mivan ha lesz párkapcsolatom? Így hogy menjek ki? Régóta nem volt de igazából hiányzik már. Ugyanakkor ezeket az utakat nem szeretném kihagyni, mert tapasztalás, sokat ad az életemhez. Félek ha kapcsolatom lesz kimaradok ezekből

(Félreértés ne essék nagyra becsülöm a kapcsolatot) de mégis vannak kétségeim

Ti ebben a helyzetben mit tennétek?



2020. máj. 6. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
M E N J ! ! !
2020. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Menj!!!

Egy pasi miatt se hagyd ki a lehetőséget.

2020. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen gondolkodnod kapcsolat nélkül. Mindenesetre ha úgy alakul se mondj le az álmaidról, ha szeret valaki, úgyis megvár, vagy mehettek együtt.
2020. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kapcsolatod akkor mit aggodsz rajta most?
2020. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Ha egyetemista vagy, akkor látod hogy mekkora arányuknak nincs kapcsolata pont emiatt, mert még nem állt be az életük egy adott irányba. A legtöbb egyetemista azt se tudja, hogy melyik városban/országban fog majd élni pár év múlva, illetve sokan ingáznak a szülővárosuk és az egyetemvárosuk között, a nyarakat tök máshol töltik (otthon, vagy utazgatnak, vagy dolgoznak máshol, stb).


Ilyen bizonytalanságban sokaknak nincs is tartós kapcsolata ezekben az években. Neked is választani kell, hogy mi kell, nem lehet mindig mindent akarni. Ha 2x2 félévre kimész külföldre, akkor nem fogsz tudni fenntartani egy párkapcsolatot. A távkapcsolatok 90%-a becsődöl és inkább ne akarj arra fogadni, hogy majd te leszel az a 10%.

2020. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mert gondolom lesz kapcsolatom valamikor. Lehet már egy két éve együtt lennénk mikor mennék

És nekem világot látni egy álom....most is azr csinálom

Mondjuk gondolom hasonló partnert is kell keressek hozzá

2020. máj. 6. 22:21
 7/19 anonim válasza:
89%

Szia! Most voltam egy félévet Amerikában csereprogramon és több éves párkapcsolatban vagyok. Nagyon nehéz volt, mert hiányoztunk egymásnak, de ki lehet bírni és nekem legalábbis megérte. :)

24/L

2020. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Ne kezdj komoly kapcsolatba, amig tartanak az erasmusos terveid, mert a tavkapcsolat egyreszt nehez es rossz, masreszt meg kulfoldon nem csak a gasztronomiat erdemes kiprobalni, hanem mast is, ha erted mire gondolok.
2020. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is következő félévben megyek erasmusra és van barátom, 1 éve voltunk együtt amikor jelentkeztem. Őt nem zavarja, támogat benne. Ő is fog majd kijönni hozzam látogatóba, ha esetleg nem működik majd akkor előbb-utóbb erasmus nélkül se működött volna. Nincs mit veszíteni. :D de párkapcsolat nélkül fölösleges ilyeneken gondolkodni .. 🙄
2020. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél évre nem ugyanaz kimenni, ha már volt előtte több éves kapcsolatod, mint 2x2 félévre kimenni.
2020. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!