Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy emiatt sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bia21 kérdése:

Lehet hogy emiatt sohasem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még sohasem volt párkapcsolatom. Voltak fiúk akik tetszettek, voltam randizni is, de valahogy nem alakultak tovább a dolgok. Néha azt érzem, nem zavar, hiszen csak azért, hogy legyen valakim, nem akarok valakivel összejönni. Viszont néha úgy érzem, hogy emiatt senkinek nem fogok kelleni. Emellett nem szoktam inni sohasem, max 1 évben 1-2 alkalommal elmegyek bulizni és a szájjal történő dolgok sem igazán vonzanak engem (nem a csókra gondolok).

Szerintetek így el fog engem valaki fogadni vagy örökre egyedül maradok?



2020. máj. 11. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell bulikirálynőnek lenned, és főleg nem kell minden pasit leszo.pnod, aki szembe jön. Ettől még bárki el tud fogadni, csak engedd el magad.
2020. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Introvertáltként ne csodálkozz, hogy egyedül maradtál. Szerencsétlen fiúk nem fognak az ajtód ajtaján kopogtatni.

Nem kell buliba járni, de valamilyen közösségbe igen. Lehetőleg olyanba, ahol egészséges arányban vannak a fiúk.


Honnan tudod, hogy nem vonz a csók, amikor még nem volt kapcsolatod?

2020. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lachesys ***** válasza:
31%

nem a csok nem vonzza hanem nem akar szopni.


hat sok sikert, kedves. en lany vagyok, de szerintem eleg nehez lesz olyan sracot talalnod, aki nem valami vallasi szektabol jott es nem varja el a szopast

foleg ha epp meglesz/esetleg majd ha gyereked lesz, es nem kivanod a szexet, tizmilliobol egy ferfi lesz, aki honapokig ellesz ugy hogy meg le se szopod.

ja nokent irom ezt. igazabol sajnalom az ilyen lanyokat, mert 90%ban megcsalnak titeket bevallalos lanyokkal, ha kiderül ha nem.

2020. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha en megismernek egy lanyt aki szajjal nem szivesen kenyeztetne ahogy En ot...az azert eleg gagyi lenne.
2020. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám. Rengeteg olyan fiú van, aki nem iszik, nem bulizik, én is ilyen vagyok. Némileg nehezebb személyesen új embereket megismerni, de az online társkeresők világában nem hiszem, hogy pont ez jelentene problémát. Én is ettől tartottam, és láss csodát, a legtöbb lány, akivel sikerült elkezdenem beszélgetni, egyáltalán nem tekintett erre hátrányként, sőt. Úgyhogy emiatt ne aggódj, és pláne ne görcsölj rá.
2020. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván ha sosem volt még kapcsolatod, akkor az orálról sincs nagy véleményed. Az orál lényege nem az, hogy szereti a nő, hanem az, hogy szeretne a másiknak kedveskedni.

A férfiak sem szeretnek mindent, de mivel szeretik a nők, ezért megteszik. Gyanús, hogy nem vagy túl szép:)

2020. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ja értem.. szóval azért mert ő akarja csináljak meg olyan valamit amit én nem akarok. Gusztustalanak tartom és nem hiszem hogy ez kapcsolatban másképp fogom gondolno. Egyébként meg ha egy nőnek azért kell ezt csinálni mert a férfi azt gondolja hogy zzel mutatja ki neki a nő hogy szereti, meg ezzel kell hogy a kedvében akar járni, akkor ha egy nő nem akarja ezt akarja ugyanúgy elvárható hogy a férfi ne erőltesse rá. És nem, nem vagyok csúnya.
2020. máj. 11. 17:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok helyesírási hibáért, csak gyorsan írtam :)
2020. máj. 11. 17:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd ha kinősz ezekből a dolgokból akkor lesz valakid, vagy nem.
2020. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!