Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lettél már szerelmes ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettél már szerelmes ezen az oldalon megismert személybe?

Figyelt kérdés
Kölcsönös? Ha igen, mi lett? Lett egyáltalán belőle valami?

2020. aug. 5. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Több kapcsolatom lett már innen és nagyon jó barátságok.
2020. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Majdnem össze is jöttünk.

Végül "csak" egy nagyon jó barátság lett belőle. :)

2020. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%
Sajnos az egyik legjobb barátom nagyon nem járt jól az oldalról megismert lánnyal. Négy év után a kapcsolatuknak pocsék vége szakadt... :(((
2020. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
#3 ez ugye nem az oldal hibája
2020. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Őszintén szólva, elég ijesztő a felhozatal.
2020. aug. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen.

És neked?Úgy érzem, nem ok nélkül kérdezed...

2020. aug. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hát jó vége nem lesz, de ez nem az oldal hibája, hanem az én naívságomnak köszönhető.
2020. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megismertem itt egy lanyt, akivel nagyon jo baratok lettunk, egyszer meselte, hogy arrol almodott, hogy egyutt vagyunk, en is errol almodtam (raadasul pont ugyan azon a napom almodtunk Errol, ami eleg fura volt). Rengeteg beszelgetes utan vegul 2x talalkozunk, az elso alkalommal nagyon felreertheto jeleket adott, meg egy kutyat setaltato no meg is jegyezte, hogy milyen aranyos par vagyunk. Vegul kiderult, hogy nem szeretne baratsagnal tobbet, ami elegge megviselt, mert talan o volt az elso olyan lany, akibe nem a kinezete, hanem a szemelyisege miatt szerettem bele. Kulsore nem volt az esetem, de valami megis nagyon megfogott benne.
2020. aug. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Volt, hogy már megtetszett valaki. Természetesen ne lett belőle semmi sem.
2020. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeen
2020. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!