Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne aggódjak azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne aggódjak azon, hogy mi van ha a párom beleszeret másba?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, jó vele és nyilván nem akarom elveszíteni, ezért jutnak eszembe ilyenek néha.:( Főleg most hogy új munkahelye lesz majd, új emberek stb. Megbízom benne, meg nem vagyok féltékeny,mert nem ad rá okot, illetve nem ellenőrizgetem..De azért bennem van ez. Nemsokára összeköltözünk, komolyan gondolja ő is ezt az egészet. Igazából én vagyok a hülye úgymond, hogy feleslegesen parázom olyanon ami meg se történt. Mit tudok ez ellen tenni?

2020. aug. 5. 07:44
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan keress szakembert.


Ha nem, akkor meg tessék szépen tudatosítani, hogy felesleges a dolog és masszív önbizalomhiànyod van.

2020. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Aggodjal csak!


De minek? Ha menni akár ugyis menni fog!

2020. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A legtökéletesebb kapcsolatban is van félre kacsintgatás egyik vagy másikrészről, mert jól esik a figyelmesség mástól, nőknek férfiaktól a kedveskedés és tudja mindenki hogy a férfi csak azért kedveskedik hogy megkapja amit akar. Nekem így lett vége a kapcsolatnak, elszerették tőlem a nőt, pedig jó volt köztünk a viszony csak ő vágyott valami pluszra.


Szóval a kérdésre válaszolva, nem fogod tudni hogy kivel flörtölget a párod , úgyse mondják el, és észrevenni se fogod.

2020. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%
Attól nem félsz, hgy te szeretsz bele másba?
2020. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok vallásos. Ezt a történetet azért fontold meg. Nekem segített.

[link]

2020. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy féltékeny á dehogy de bizony féltékeny vagy a nagy semmire. Hogyan tudnál nem aggódni hogy megcsal-e? Úgy hogy nem is jársz vele és nem is ismered. Hidd el így nem aggódnál.

Nem akarod elveszíteni? Akkor ne legyél féltékeny és ne aggódj olyanon ami meg sem történt. Önbeteljesítő jóslattal saját magad fogod kiváltani de nem azért mert állandóan azon pörögsz gondolatban, hanem a viselkedésed miatt.

2020. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy 4-es mondott egy szintén opciót. Szóval az is benne van a pakliban hogy a nagy féltékenységedet hangoztatva ezzel az erővel te is ugyanúgy megcsalhatnád. És mit szólnál ha ugyanezt lejátszaná veled a párod. Gondolom falra másznál tőle.
2020. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is beleszerethetsz másba, ennyi erőből ő is aggódhatna emiatt.
2020. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!