Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nős férfi beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfi beleszeret egy szintén foglalt nőbe, mit csinál?

Figyelt kérdés
Közelében marad vagy inkább kerüli?

2020. júl. 22. 01:03
1 2
 1/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Attól függ, nincsen rá recept. Volt akinek lényegében rendben volt a kapcsolata, mégis belement. Volt akinek NAGYON nem, mégsem.
2020. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Mind ketten kölcsönösen kerülik egymást a lehető legtávolabb..és akkor mindenki nyugalomban van.
2020. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Már rég elbszta, ha beleszeretett. A szerelemhez alkalom kell. Belesüppedés.
2020. júl. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Kefél.
2020. júl. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Kérdés, hogy ez csak amolyan plátói szerem, vagy a nő is ad jeleket és belemenne egy kapcsolatba veled?

Ha nem ,akkor nincs értelme az önámításnak, mert ha megtudja, hogy többet akarsz utána egyből minden kapcsolatot meg fog szakítani veled.

2020. júl. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Mindneki lesz szerelmes másba egy hosszú kapcsolat alatt, van aki többször is. Egyszerűen el kell kerülni, és a felgyülemlett felesleges energiát a házasságodba fektetni.
2020. júl. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha kicsit is tökös, akkor felvállalja a felesége előtt, hogy mást szeret és elkezdik a válási folyamatot.

A többi meg rá van bízva, függ a másik nő reakciójától is, de ha egy kicsit is gerinces a másik nő, akkor ha akar valamit, akkor ő is szintén elindítja a válást, és csak az után megy bele bármibe is, hogy mindketten színt vallottak.


Minthogy valószínűleg sem tökös, sem gerinces emberekről nem beszélhetünk, így gyanús, hogy eleinte megpróbálja a nős férfi kerülni szerelme tárgyát, de ha már addig eljutott, hogy szerelmes is legyen, akkor gyanús, hogy ez csak rövid időszak lesz.

2020. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

Szeretők leszünk.


Én így szoktam. Mondjuk én egészséges, hetero, férfi, vagyok.

2020. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

A mi esetünkben semmit nem csinált, pedig kölcsönös volt a dolog. Nyilvánvalóan tudtunk róla, mit érzünk egymás iránt, de két családot gyerekekkel nem akartunk szétverni. 3 évig találkoztunk napi szinten, más okból, utána még soha többé.

Mondjuk én utána mégis kiléptem a kapcsolatomból, már mással élek, olyannal, aki független volt, szeretjük egymást. Ő azóta is a párjával van, amennyire én tudom.

2020. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbálja elnyomni magában. Aztán ha nem tudja és viszonzásra talál, akkor félrelép.
2020. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!