Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy két pasit szerettetek egyszerre?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok. Viszont van egy másik pasi is az életemben. Sokat beszélgetünk. Sok közös témánk van, amit a férjemmel nem tudok kitárgyalni. Úgy érzem kezdek érzelmeket táplálni iránta is. A férjem irányába már a rózsaszín köddel tarkított szerelem megszünt. De sosem bántanám meg. Fontos nekem. Viszont itt ez a másik pasi, aki felzaklatja a lelkem. Lehet mindkettőt szeretni egyszerre csak másképp.

Kérlek elítélő válaszokat ne írjátok!



2020. aug. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Akkor inkáb nem is kellene írni. Kapcsolatfüggő vagy. Előbb el kellene válni ribirozi
2020. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Még olyan sem volt, hogy egybe szerelmes legyek.

25N

2020. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább
2020. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, velem megesett már egyszer, hogy egyszerre voltam szerelmes két férfiba. Egy ideig találkozgattam titkon mind a kettővel, de aztán nem bírtam, a tényt, hogy hazudok nekik...bevallottam mindkettőnek, hogy mi a helyzet, de meglepően jól fogadták. Az egyik, a mai napig megmaradt, most is ő van velem :) A másikkal egy ideig azért barátok maradtunk, de aztán neki is lett párja.
2020. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%
Igen szerintem kifejezetten lehetséges én is voltam már hasonlóan igaz én férfi vagyok de voltam már hasonló cipőben mint te
2020. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mondd el a férjednek, mert ha o tudja meg nem toled, hat akkor sajnállak. Ne szivasd, nem szep dolog
2021. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!