Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy olyanba szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyanba szerettetek bele, és kezdtetek az illetővel kapcsolatot, aki mellett nem lehettetek Önmagatok? Hosszú távon (például a rózsaszín köd múlásával) hogyan alakult a viszonyotok?

Figyelt kérdés

Régen kapcsolatban voltam egy sráccal, aki mellett teljesen önmagam adhattam. Kicsit irányító, feltörekvő típus vagyok (munkában is), aki szeret olykor dedóskodni, és mivel fiúk közt nőttem fel, a nőcis dolgok sem állnak hozzám valami közel. Emellett totál introvertált vagyok. Mellette minden olyan természetesnek hatott, nyitottságának és közvetlenségének hála számomra a nagy Ő volt. A közös célok, elképzelések viszont nem egyeztek, így szétmentünk.


Az új párommal még csak néhány hónaposak vagyunk: A jövőt és célokat illetően egyformán gondolkodunk; érett férfi akivel bátran lehet tervezni. Viszont olyan erős, irányító személyisége van, mellyel teljesen elnyomja a sajátom. A nőkkel kapcsolatos elvárásaiban konzervatív: Múltkor szerettem volna vállig érőre vágatni a hajam, erre szakítással fenyegetőzött (mivel fiúsnak tartja). Túlságosan magabiztos, arcoskodó társasági ember, aki könnyen visszaél a hatalmával (a munkahelyén a szemem láttára ordította le egy beosztottja fejét, valami kis nonszensz hülyeségért). Mikor a lakásomra olykor 1 órás késéssel érkezik, nem hajlandó beszámolni a miértekről (Majd ő tudja!).


Velem amúgy rendes, és érzem is, hogy nagyon szeret (és viszont). Hűséges típus. Engem sem egy irányításmániás hárpiának kell elgondolni: képes vagyok kompromisszumokat kötni, de akkor is nehezen viselem a dirigálást, beszabályozást. Ösztönösen ellenállást vált ki belőlem. Ugyanakkor mindig is élt bennem egy erős megfelelni akarás (mindenkivel szemben).


Voltatok már hasonló cipőben? Hogyan alakultak a dolgaitok évek távlatában?



2020. máj. 11. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, egy ilyen helyzetben siman szakitanek.
2020. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
100%
Pár év és totál keserű leszel,és frusztrált hogy még a hajadat ruhádat se hordhatod úgy hogy jól érezd magad csak a megfelelés görcse lesz a szexben is hogy neki megfelelj a saját örömöd se hol se lesz.. Kiváncsi leszek a munkából mikor vesz ki.. Menekülő szituáció,már az hogy szakít egy hajvágásért.. :(
2020. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ember, aki visszaél a hatalmával és kiabál a beosztottjaival nem lehet komolyan venni. irányításmániás görény, aki felfelé nyal, lefelé tapos. Egy percig nem tűrném meg, mint főnököm.

Rád is ez a sors vár. Jól látszódik a minta: akartál változtatni a hajadon és nem az volt a reakció, hogy elmondja a véleményét és megpróbál érvelni mellette, hanem megfenyeget és zsarol.

Ebből egy bántalmazó kapcsolat lesz.

2020. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Savlekotő ***** válasza:
94%
Előző jól látja,így kezdődik,még az elején vagy,amugy rendes veled,de semmi közöd miért késik órákat,meg másokkal láthatod,hogy bánik,előbb utóbb itt is az első pofon el fog csattani mert a szexuális segédeszköz te szólni mersz mondjuk szex közben hogy neked épp nem jó,ne várd meg..
2020. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, ha vele maradsz.Mondjuk akkor meg is érdemled.
2020. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hacsak nem akarsz totálisan kiégni és meghasonlani, esetleg komolyabb pszichiátriai kórképet összeszedni), ennek a kapcsolatnak, pontosabban egy ilyen partnerrel való kapcsolatnak számodra nincs jövője. Légy szíves, ne legyél önmagad ellensége, hidd el, rengeteg korodbeli, számodra sokkal jobb fiú létezik! Az a kissé fiús, határozott, céltudatos lány, aki vagy, és akiként az előző kapcsolatodban szabadon létezhettél, ennél többet érdemel! Ne öldmeg őt senki kedvéért, mert ha elveszted, hidd el, senki és semmi nem marad neked!
2020. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es: Túlzás amit állítasz! Bár a munkahelyi pozíciója miatt főnökösködő alkat, de képtelen lenne megütni egy nőt. Nem agresszív, nem kötözködik. Az előző kapcsolata 10 évig tartott: A lány hagyta el. Ő végig szerelmes volt bele.
2020. máj. 12. 00:28
 8/16 Savlekotő ***** válasza:
100%
de képtelen lenne megütni egy nőt. Hányszor halottam én ezt a bántalmazottak szájából.. :( Ha neked jó hogy nincs saját döntésed még a hajadban se.. Sok boldogságot..
2020. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talán kicsit félreérthetően fogalmaztam a leírásban. A személyiségem elnyomása alatt nem valami erőszakos aktust kell elképzelni, csak arról van szó, hogy ő karakteresebb, határozottabb nálam, így kicsit nehezebbnek érzem mellette a saját jellemem kibontakoztatását. A hajvágatásos dolog is inkább úgy zajlott, hogy rákérdeztem: Mit szólna hozzá? Ő elmondta a véleményét, hogy fiúsnak tartja, nem tetszene neki. Aztán kipuhatoltam, mi lenne ha mégis meglépném, és erre mondta: Szakítás. Nem volt kiabálás, veszekedés, de komolyan gondolta. Végül találtam egy kompromisszumos frizurát, mely mindkettőnknek megfelel. Az "arcoskodása,, sem kötözködést, agressziót takar: Inkább csak szeret dicsekedni magáról, okoskodni a legtöbb dologban. A beosztottal szembeni leteremtés mögött, viszont se indokolt stresszt, vagy nagy hibázást nem láttam, ami kifejezett okot adott volna erre. Szeretném hallani olyan párok véleményét, ahol mindkét fél domináns személyiségű: Hosszú távon hogyan alakultak a dolgaitok?
2020. máj. 13. 17:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezők Neked Kérdező receptre!!! Majd látod, ki ez a pasi, és Te ki vagy neki, és ami a lényeges a magadszámára!!!

Olyan küldi, aki ezeket végig szenvedte.💝


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!