Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számodra mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi a különbség a barátság extrákkal és egy rendes párkapcsolat között?

Figyelt kérdés
Ha barátok vagytok, egy hullámhosszon is vagytok, a szex is működik, akkor miért nem lesz ebből kapcsolat? Vagy ha már kapcsolatként titulálnátok a dolgot, az már rányomná a bélyegét az egészre?

2020. aug. 5. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen más a kettő. Egy rendes párkapcsolat teljes felelősséget, hűséget kíván. A másik semmiféle felelősséget, és semmiféle hűséget nem kíván, mivel használják a fele csak egymást.

Ezért nem szerencsés a barátságot "extrázni". A barátság-barátság, és nem tartozik bele semmiféle extra.

2020. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Az elköteleződés és az az érzés, hogy akár le is tudnám vele élni az életem és nem érdekel ilyen szempontból más ember mellette.


A barátság extrákkal számomra egy melegedő, amit simán otthagyok, amint találok magamnak egy igazi, kizárólagos társat. És soha többé nem beszélek vele, mert nem érzem helyesnek olyan barátságot megtartani egy párkapcsolat mellett, ahol az illetővel dugtunk is. Sosem szerettem úgy egy barátság extrákkal embert, mint egy igazi "csak" barátom. Sokkal inkább haverom volt, akit sokkal könnyebben eldobok, amint megtaláltam az igazi helyem.

2020. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi. A jó barátságok egy életre szólnak. Barártság exktrákkal kapcsolatom pedig csak egy van egyszerre, ahogy párkapcsolatom is. És a kettő véletlenül teljes átfedésben van egymással.
2020. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal csak egy laza haverság. Nem igazi barátság, csak megtévesztő a neve.
2020. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90%-ában itt az egyik többet akar. A másik meg él azzal, hogy benyalja, hogy ők mekkora barátok. Nagy fáradtság is néha jópofizni és pár programot letudni egy kis kefélésért. Aztán a végén majd jön a sírás.

Barátokkal nem dugunk, a párkapcsolat meg baromi messze van ettől, nehogy már magyarázni kelljen, hogy miért.

2020. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
#4 legalábbis neked a barátság extrákkal kapcsolataidban nem voltál igazi barátságban. De ez nem mindenkinek jelenti ugyanazt. Ezért szól úgy a kérdés hogy "szerinted". Nyilván te is így értetted, csak gondoltam kiegészítem, hogy mások is értsék mire gondolsz. ;)
2020. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a barátság extrákkal egy baromság. Nem is értem igazán.

Ha valaki a legjobb barátom, de mellette még szívesen le is fekszem vele, azaz vonzódom hozzá szexuálisan, akkor ő a párom.

Nem tudom elképzelni, hogy csak haveri alapon dugjak valakivel. Ha szexuálisan vonz, akkor az már nem haver meg barát.

Ezért is szoktak elcsesződni ezek a kapcsolatok, mert az egyik fél mindig többet akar.

2020. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!