Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagy a korkülönbség 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség 22 éves fiú és 16 éves lány között? A szülei eltiltották tőlem.

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 22:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy.

A szülei meg idióták.

Ismertem egy hasonló sztorit. Végül a csah összejött egy vele egykorú drogos, erőszakos sráccal. De az ugye rendben volt, mert ont ugyanannyi éves. Tisztára megérte, nem?

2020. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%

Ez teljesen normális.

Az eltiltásról meg megvan a véleményem. Ostoba hozzáállás.

2020. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Háát... Lehet, hogy akkor én most megtöröm ezt a "rendben van" vonalat, de szerintem akkor lenne okés, ha a lány minimum 18 lenne és úgy lenne mondjuk 22 éves a srác, vagy akár már lehetne 23-24 is, és ezt azért írom mert 1. egy 16 éves lány az még egy gyerek

2. ebben a korban ez a korkülönbség sok, ha mondjuk 20 éves a lány a srác meg 28 az például már nem olyan sok mert mindketten felnőttek


De az eltiltás sem egy jó megoldás. 🤔

2020. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat, ahol a 16 éves lány 26 éves pasival van, na az gáz szerintem is
2020. aug. 5. 23:22
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Jó hát én is ismertem olyan párost ahol a f@szi volt 31 a lány 18 (!) és hiába "felnőtt" az a 18 éves lány, akkor is csak 18 egy 31 éves f@szihoz képest nagyon gyerek még, de valaki erre gerjed, jó mondjuk ott a csávónak volt mit a tejbe aprítania lehet ez is közrejátszott, emiatt is vonzó volt.
2020. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én mondjuk elég későn érő tipus vagyok, 22 évesen is gyerekes vagyok
2020. aug. 5. 23:27
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Sok a különbség ebben a korban. Nem mindegy hogy valaki 22 és a másik 30 vagy 14 és 20. De igazából a tiltás butaság mert ezt nem lehet megjósolni előre.


Nekem volt egy szaktarsam az egyetemen aki 13 volt a barátja meg 20 mikor összejöttek. Először a szülők ott is húzták a szájukat de azóta már házasok. Bár az egyetemi időszakban kicsit megsínylette a kapcsolatuk ugye az eltérő életforma ritmus miatt de visszatalaltak egymáshoz. És házasok már, most várják az első babát.


És felnőttként nem olyan sok 8-10 év különbség ugye akkor nem tűnik fel de fiatalabb korban igen sajnos. De ha elég érettek a felek és a szülők akkor szerintem mindent meg lehet beszélni.


Amúgy az osztálytársam és barátnőm is egyben 16 volt mikor összejött a 36 éves barátjával 😃 lány szülei amúgy nagyon jól kezelték rájöttek hogy hiába tiltanak nincs értelme. És együtt is voltak öt évet de ugye ott is az eltérő életszakasz felőrölte a kapcsolatot.


Én azt tanácsolom kérd meg a szüleid hogy adjanak esélyt arra hogy bemutathasd. Vidd át hozzájuk a barátod beszélgessenek ismerkedjenek. Ha viszont mindenre nemet mondanak ezek ellenére és találkozni se akarnak .. hát akkor az viszont őket minősíti. Persze féltenek nyilván de tiltani S legnagyobb butaság.


26N

2020. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja most látom te vagy a srác. Bocsi hirtelen azt hittem S lány vagy. Szóval a lényeg hogy akkor próbáld meg azt hogy a lány elvigyen a szuleihez. És be tudsz mutatkozni látják ki vagy stb.


Előző voltam

2020. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Fordítva van, én vagyok a fiú
2020. aug. 5. 23:37
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Az eltiltás tényleg nem jó a lánynak ebben a korban, mivel ez a "lázadó korszak", ebben a korban minél jobban tiltanak a szülők valamit, a tini annál inkább akarja és annál engedetlenebb lesz, VISZONT, a nem akkor is nem, hiába "akarjátok". Lányból is annyi van mint égen a csillag, keress egy korodhoz illőt, már ha nem tudod megszerettetni magad a szülőkkel.
2020. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!