Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet, hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki csak egy személy iránt érez életében így?

Figyelt kérdés

Az első barátom belé tényleg szerelmes voltam. Mikor megcsókolt, hozzámért olyan különleges érzés járta át a testem.


Azóta többször szerettem férfiakat de egyiket sem így. És mikor ők csókoltak vagy értek hozzám nem éreztem azt a különleges érzést amit az első barátomnál igen.


Lehet, hogy már nem is fogom sose senki iránt érezni?



2020. aug. 14. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi mindenki ezt gondolja
2020. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az "Igazi" érzés attól függ, hogy találkozol e még teljesen neked megfelelő férfival az életedben. Ha találkozol, akkor lesz érzés, ha nem, akkor nem.
2020. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, kérdező, hogy idejekorán megtapasztaltad, hogy s szerelemnek léteznek fokozatai. Így már nem fogsz leragadni egy langymeleg pocsolyában, azt gondolva, hogy jobbat úgysem találsz. Hidd el, nem mindenki ilyen szerencsés. A párok min 95%-a nem a megfelelő személyekből áll. Te csak keress, és ne alkudj meg félmegoldásokkal.
2020. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első nagyon nagy nyomot hagy, mivel az az első. Sokkal intenzívebb. Ez mindenkinél így van, nem jelenti azt, hogy őket nem szereted.

Továbbá minden ember különböző, így minden embert máshogy szeretsz. Sosem fogsz két embert pontosan ugyanúgy szeretni. Ez nem jelenti, hogy kevésbé szereted. Csak máshogy.

Az első általában naiv, mindent vagy semmit típusú, minden új, minden lenyűgöző.

Egy többediknél már tudod mire számíts, tudod hogy te mit vársz el stb, így már nem tudsz annyira ártatlanul rajongóan szeretni. Ami nem is baj, mert tisztábban látsz.

2020. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!