Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Duci,hájas test kicsi mellekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci,hájas test kicsi mellekkel az instant faroklohasztó?

Figyelt kérdés
Az arcom mások szerint "nagyon szép",de hiába ha a testem olyan mint egy 14 éves elhízott fiúé.Soha nem fognak hozzám vonzódni a férfiak?L
2020. aug. 16. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Fogyj le "sovány fiúsra", akkor vonzódnak.
2020. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok lefogyni már próbáltam
2020. aug. 16. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert könnyen feladod. Ennyi máris taszító vagy
2020. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

A sovány fiúshoz sem vonzódnak. (Én olyan vagyok.)

Ha megteheted, csináltasd meg a melleidet. Ha nem... nos, akkor próbáld meg elengedni ezt az egész szexualitást, párkapcsolatosdit.

2020. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
" Nem tudok lefogyni már próbáltam" Akkor próbáld kitartóbban. Próbálhatnál sportolni pl.
2020. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Akármilyen közhelyesnek tűnik, de nem ettől függ, hogy találsz-e valakit. Ez azért egy elég szembeötlő tulajdonság, szóval nyilván olyan férfiak fognak kezdeményezni nálad, akiket ez nem zavar. A melleiden nem tudsz változtatni, ha nem oda hízol, szóval kár ezen keseregni szerintem. Ne legyél kritikus önmagadhoz, ne ostorozd magad, akkor sem, ha most épp nem olyan testben létezel, amilyenbe szeretnél, mert ennek a magatártásnak több negatív hzadéka van, mint pozitív.
2020. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Le lehet fogyni.. nekem se ment, 1évig jártam edzeni heti 3x, 1.5 órát, mellette egészséges étkezés, táplálkozási tanácsadó, minden volt. És semmi hatása nem volt.

Viszont kb 3 hónapja elkezdtem heti 6x 2órát edzeni, alig enni, és már is lement 13 kg. Elég negéz, de megéri.

2020. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Tökeletes társ is lehetsz. Egy párkapcsolatban nem ez számít....
2020. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez a létező legrosszabb testalkat egy nőnél.
2020. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanilyen testalkattal azt mondhatom, hogy igen. Ez így abszolút nem volt vonzó eddig senki számára, esetemben a kiút ebből a fogyás ÉS a plasztika lesz, a +bőr és a nem létező mellek miatt.


Olyan viszont tényleg nem létezik hogy ne tudnál lefogyni, ha kitartóan és ésszel csináltad, és egészséges vagy. Ha pedig nem, akkor annak sürgősen utána kell járni, mert nem az alkatod lesz a legnagyobb probléma, hidd el. Nem volt egy élmény 21 évesen azzal szembesülni, hogy a saját hibámból (rossz életmód) alakultak ki olyan betegségek, amik miatt maximum lombikkal lesz gyerekem HA lesz.


Persze lehet, hogy lesz akinek nem okoz majd gondot, nekem is volt már az alakom ellenére kapcsolatom, de hiába szerettek, egy idő után a nemi vágy hiánya (felém) megmérgezte az egészet, olyanhoz pedig én sem tudnék vonzódni aki nem tetszik, nem várom el mástól sem. Vannak akik képesek kompromisszumokra ilyen téren, és vannak, akik nem, találhatsz partnert,de sokkal nehezebben, mint ha fogynál.

2020. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!