Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak sűrűn elviselik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sűrűn elviselik, ha egy nő idegesítő, kötekedő csak azért, mert szép/vonzó és tud kedves is lenni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor igazából kedvelik a nőt és ezért viselik el a kötekedést, a veszekedés provokálását vagy csak azért, mert nagyon jól néz ki?
2020. aug. 17. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez minden férfinél más. Függ a kapcsolat jellegétől, alapesetben ennyi tulajdonság amit felsoroltál nem hiszem, hogy elég egy kapcsolathoz.
2020. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát nézd, normális esetben ilyenkor az ember nem provokál, hanem válaszol a kérdésedre, de engedd meg, hogy felvázoljak (válasz helyett) egy másik kérdést.


"A nők sűrűn elviselik, ha egy férfi idegesítő, kötekedő csak azért, mert szép/vonzó és tud kedves is lenni?"


Érted gondolom, hogy ezzel mit akarok. Ha nem, akkor segítek.


A szép, vonzó embereknek több mindent elnézünk legyen az akár férfi akár nő, a vonzó embereknek több pozitív tulajdonságot tulajdonítunk akarva akaratlanul, a vonzó ember általában sokkal szimpatikusabb, hiszen már a külseje lerí róla, hogy ad magára, ha ad magára akkor nyilván megtiszteli a vele szemben álló felet is (bár ez lehet látszat is, mindegy), a vonzó emberről előbb feltételezik, hogy jó ember, mint arról aki nem vonzó.


Persze hozzá kell tennem azt is, hogy NEM MINDENT néznek el a vonzó embereknek sem! Sem a nőknek sem a férfiaknak.

2020. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan is, aki elviseli.
2020. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A szép, vonzó embereknek több mindent elnézünk"


Kérlek, beszélj kizárólag a magad nevében.

2020. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, egy szép nőt sokkal nehezebb elhagyni, mint egy kevésbé vonzót.
2020. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt figyeltem meg.

Idegesítő vagyok, mert a pasi nem eléggé megbízható, de én már kértem, hogy hagyjuk a dolgot, mégis jön utánam. Pedig belátom, hogy bosszantó vagyok, kereshetne egyszerűbbet. Érdekelt, hogy vajon kedvel a szép pillanatainkért vagy csak azért akar maradni, mert jól nézek ki.


Amég a barátnőm egy tünemény, arcra sem csúnya, esetleg az alkata amibe bele lehet kötni, mégsem talál párt, pedig nagyon kedves jólelkű lenne, ha megismernék.

2020. aug. 17. 22:41
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenki máshogy áll hozzá, nekem a szépség nem elegendő önmagában, nem jó az, ha stressz van egy kapcsolatban, annak mindig rossz a vége.
2020. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha idegesítő vagy és te szeretnél szakítani, akkor nem csak a szépséged miatt ragaszkodik hozzád a párod. Jóval összetettebb dolog ez, mnthogy itt megtudd a tuti választ.
2020. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elárulok egy nagy titkot, kérdező. Minden nőnek meghorgasodik időnként a csőre. Ha máskor nem, a "nehéz napokon". Ezt egy pasinak tudni kell elviselni. De ez még hagyján! Nem szeretjük az unalmas, egysíkú nőket. Ilyenre vágyunk, de végül, ha választani kell, a kiszámíthatatlant választjuk. Aki mellett izgalmas az élet.
2020. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!