Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok!Elnéznétek a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Elnéznétek a rendszeres megcsalást a párotoknak hogyha nagyon jóképű és más kategória mint amilyenek ti vagytok?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok hogy néha ki kell élnie magát de utána mindig hazamenne hozzátok?
2020. aug. 20. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Talán,de ezt is csak 1embernek csak ne mondja meg.
2020. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Te beszélsz hús-vér emberekkel, vagy csak virtuálisan a neten?
2020. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire tisztelem magam, független attól, a párom hogy néz ki.


És ha kategóriájánál alattinak tart, senki nem kényszeríti, hogy velem legyen.

2020. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Attól függ milyen kapcsolatban lennénk. Ha Én is megtehetném ugyanezt, ergo nem lennék szerelmes a fickóba, Ő se belém és ezzel mindketten tisztában lennénk, akkor igen.

Más kérdés, hogy Én valszeg nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, csak ha tényleg nagyon az ideálom.

2020. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanezt a kérdést tettem fel inverzben két napja :D vagyis elvárható e egy pasitól hogy elnézze a megcsalást, ha a nő jobban néz ki nőként, mint ő férfiként. Nyilván a valaszok nagy része nem volt.


Én jó nő vagyok, a párom átlag alatti férfi...nyitott kapcsolatot szeretnék de tuti sértődés lenne mert neki ez kevésbé lenne sikeres akció mint nekem.

2020. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
16-os dugasd magad azzal aki csak tetszik neked. A palid is ugyanezt tenné ha ő jobban nézne ki. Hajrá. Élvezd az életet
2020. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen. Leírva jól hangzik. Csak ugye a fránya lelkiismeret.
2020. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van is olyanod, ha már a megcsaláson gondolkodsz, ahelyett, hogy szakítanál vele.
2020. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%

Mikor fogjátok már megérteni, hogy ha két ember együtt van 15 éve, sérülékeny gyerekekkel, közös tulajdonnal akkor az nem úgy megy hogy "szakítasz vele aztan kész.

Ha az én párom megcsalna eszembe se jutna vele szakítani. Nyilván szarul érintene aztán hetekig puffognék, aztán kidolgoznánk rá valami megoldást de a szakítás lenne az utolsó.....felnőtt felvilágosult emberek nem szakítanak egy félremenés miatt....szerintem.

2020. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!