Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képeznek külön kategóriá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képeznek külön kategóriát a vékony lányok?

Figyelt kérdés

Ha egy férfitől megkérdezik, milyen az ideális nő, 90% azzal kezdi a felsororlást, hogy vékony.

Nem, "nem elhízott", nem normál, nem sportos, hanem "vékony".

Illetve itt is ha a jó csajokat akarják megszólítani, mindig úgy kezdik, hogy "Vékony lányok, ti.....?"


Miért ekkora érték a vékonyság, mikor az csak ugyanolyan genetikai tulajdonság, mint a szemszín.

Valaki vagy vékonynak születik, vagy nem.


Lehet mondani, hogy le lehet fogyni, de a többség, aki túlsúlyból fogy, többnyire megáll a normál alkatnál, tehát vékonyra fogyni kevesen szoktak.

Illetve akinek nem olyan a genetikája, az nem is tud tartósan nagyon alacsony súlyt tartani.


Vagy más kép él a férfiak fejében a vékony nőről, és más a nőkében?


Én pl már nem merek magamra vékony lányként hivatkozni hasonló alakkal:

[link]


mert valóban vékony nőtársaim, mint például

[link]


helyben tépnének meg.


(viszont már nem egyszer olvastam itt az oldalon, hogy "átlagosként" vagy "normálként" sem jogos, mivel az átlagos és a normál egy 30 alatti nőnél az, ha vékony)


2018. dec. 17. 09:17
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Eddig egyetlen egy férfitől hallottam csak, hogy legyen normál súlyú, olyan, ahogy ő jól érzi magát, és mellette figyeljen az alakjára, sportoljon (annyit, amennyitől jól érzi magát).
2018. dec. 17. 09:21
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

Én is olyan vagyok alkatra mint amit az első képen lonkeltel (izmosabb lábbal és fényekkel) ...ram is mondták elég sokan, hogy vékony vagyok és volt olyan aki kövérnek nevezett!

N26

2018. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
25%

linkeltèl*

fenékkel*

2018. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
54%
Én például jobban szeretem az izmos lányokat (kerek popó és váll, izmos comb, ne csak bőr feszüljön a csontjaira). De a háj kifejezetten taszít. Tehát nem az a lényeg, hogy vékony legyél, hanem, hogy izmos.
2018. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
18%

A mesében a mackó mindig fiúmedveképpel társul, hacsak nem bocsok is szerepelnek, akkor automatikusan lánymedve lesz.

Továbbá az őzike a lány, a szarvas a fiú a legtöbb óvodás képzeletében. Vajon mi lehet az összefüggés.

Egyébként a vékony lány-nő ismerőseim ha annyit ennének mint a kövér lány-nő ismerőseim nem maradnának vékonyak, ennyi csak a varázslat.Ezerből egy aki kedvére falatozhat,a többiek nagyon is odafigyelnek az étkezésre.

2018. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%

na nekem meg a teltebbek jönnek be, ez van

én is külön kezelem, hogy bejön a teltebb alkat, mert nem vékony (igaz én a husisabbakra gondolok, nem azokra akik a 40 kilóra azt mondják, hogy "jajj fogynom kéne")

2018. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

én a vékony alatt azt szoktam érteni, hogy bármi, ami nem elhízott


lehet én vagyok régimódi

2018. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%

Az első képen szereplő nő nem is vékony, hanem átlagos, homokóra alkattal megáldott nő.

A 2. képen szereplő nő vékony, de mint csontkollekció. Ő a genetikailag vékony, aki semmit se csinált, hogy ilyen legyen.


Egyébként szerinted nem külön kategória? Vagy szerinted össze lehet mosni az átlag súllyal rendelkezőket a csontkollekcióval? Nem.

Minden alkat külön kategóriát képvisel.


Ízlésről meg kár vitatkozni, mikor mindenkinek más tetszik.

2018. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
34%
Ha olyan alakod van, mint a képen az pont jó, a második már picit túl vékony, de ilyenből marha kevés van, a két véglet a jellemző inkább. Amúgy a férfiaknál miért képeznek külön kategóriát a magasak, az izmosak? Az is genetika nagyrészt... Ti meg a vékony, alacsony férfiakat nem szeretitek, ez ilyen. Vannak kivételek, arra kell fókuszálni, vagy ha nem tetszik, akkor küzdeni a jobb alkatért.
2018. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

5-ös:

Nálam 20 centivel alacsonyabb és 20kg-val karcsúbb lányok csodálkoztak, hogy lehet ilyen kis adagokon életben maradni. Meglehetősen keveset eszek, ettem mindigis, szóval ezen annyira nem múlik.

2018. dec. 17. 09:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!