Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy van ez a férfi, aki szerintem udvarolgat és most szeretnék pár ilyen "jelet" elmesélni, hogy megtudjam ez alapján nektek mi jönne le.


Nos rendszeresen poénoskodik, megnevettet vicces memeket mutat...de ez nálam alap, hogy nevetek/mosolygok, amikor zavarban vagyok.

Történeteket mesél magáról, hogy mik történtek vele pl.aznap, még cikiseket is elmesél. Volt, hogy hajnalban random küldött egy szép képet a napfelkeltéről. Szokta az agyamat is húzogatni poénból, aztán mondja, hogy csak viccelt. Sokszor emlékszik olyanokra, amiket mondtam és én már el is felejtettem.

Rendszeresen hozzámér pl, ha látja hogy ideges vagyok a hátamra teszi a kezét és mondja, hogy nyugodjak meg.

Na ez mind szép és jó deeee egyszer csinált olyat, ami totál kiakasztott.

Egyszer mögém állt miközben én ültem és tanultam és random hozzám simult és éreztem azt, amit nem akartam volna érezni feltétlen. Szóval a lényeg szerintem nagyon fel volt izgulva rám. Ezt aznap még kétszer megcsinálta. Mivel a hátam mögött állt ezért én nem voltam annyira biztos a dologban ezért nem mertem szólni, meg amúgyis tuti letagadta volna. Na a lényeg, hogy erre én nem reagáltam semmit. De megfogadtam, ha megint csinálja szólok neki hogy hagyja ezt abba, azóta még egyszer megtörtén ez, de az is olyan hirtelen, hogy szintén nem tudtam rajtakapni és szólni. Szerintetek itt ez egy jelzés volt számomra, hogy szívesen benne lenne? Észrevettem, hogy velem kedvesebb mint a többiekkel. Bókolgat is. Illetve egyszer hirtelen hátrafordultam, látam hogy engem néz hátulról majd hirtelen elkapta a tekintetét. Gyakran néz a szemembe is, meg olyan lágyan néz rám. Érdeklődik is az életemről, hobbiaimról stb. Amikor rossz napom volt rögtön észrevette.


Na a dilemmám az, hogy most nem tudom mit vár tőlem... az a simulós jelenet kicsit elbizonytalanított engem. Nem tudom, eldönteni, hogy tisztességesek-e a szándékai, vagy csak meg akar fektetni.


Ő a magántanárom, egyetemi matekot tanít nekem, a korkülömbség is nagy.


L/20

F/31


Én nem tudom, hogy mire véljem ezeket... én nem csináltam semmi különöset, csak nevettem a viccein, meg szimplán magamat adtam. És soha sem öltöztem vagy viselkedtem kihívóan, erre külön figyelek mindig!


Én még csak egyetemista vagyok, nem tudom, hogy mit lát bennem... ő már egy érett férfi lakással meg minden. A hölgyek körében is igen népszerű, magas szőke hajú, kék szemű. Csak nekem nagyon nem tetszik ez az egész. Mi van ha más tanítványaival is ezt teszi? Kicsit bizalmatlan vagyok vele szemben, nem akarok egy lenni a sok közül. Jól néz ki, sikeres és ezt tudja is magáról. Valahogy nem tudom hova tenni ezt az egészet.



2020. aug. 21. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességes. Ezt a pasit kukázd. Ha tisztességes lenne, nem kezdene a tanítványával. Akár mennyire is kíván, és akár mennyire is vágyik rád. Sőt rejtené ezerrel az érzéseit, és megvárná, hogy elvégezd a sulit, és csak utána próbálkozna be. De amit leírsz ezek szerint mindenkivel ezt műveli, úgy hogy a helyedben már a második ilyen lépésnél elküldtem volna.
2020. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból hogy a frkát rád tolja, elég egyértelmű hogy mi a célja. Mivel nem szólsz semmit, azt hiszi tetszik az ötlet és folytatja. Nem akar többet, minthogy megpakolgasson.
2020. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, latja rajtad, hogy meg eretlen vagy es elajulsz ezektol a kis hulyesegektol is. Most mar mer dorgolozni is, mert az mar keves es unja.
2020. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartok órákat,de fel is veszek mindent a biztonság okán.Engem nem fognak meghurcolni!!

Ez a fazon viszont meg akar dugni.Nem az első vagy,megnyugtatlak.A gáz az,hogy kihasználja a helyzetet.Ezért megelőlegezem,hogy egyszer valaki fel fogja jelenteni zaklatásért,de meg is érdemli.

2020. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!