Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nőnek szerintetek 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek szerintetek 28 éves korára milyen javakkal és elért sikerekkel kell rendelkeznie, hogy a férfiak egyenrangú társként tudjanak rá tekinteni?

Figyelt kérdés
Például: saját tulajdonú (hitelre vett) lakás, saját autó, többéves stabil munkahely, nettó legalább 400 ezres fizetés, külföldi munkatapasztalat vagy mik fontosak ilyen téren a férfiaknak?
2020. aug. 21. 16:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Az anyagiak csak a nőknek fontosak, társkeresés szempontjából.
2020. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó legyen a személyisége és a külseje. A többi nem igazán érdekel.
2020. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy 28 évestől sem feltétlenül lehet elvárni, akar férfi, akar nő.
2020. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szív, értelem, helyes ítélőképesség, a jónak ismerete, a rossznak elutasítása.
2020. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem anyagoktól függ, társként tudok-e egy nőre tekinteni. Szerintem fordítva sem igaz
2020. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem nők. Ezek elég sokadlagosak a férfiak szemében. Igazából annyi a fontos, hogy dolgozzon valamit és ne egy henyélő, lusta, életképtelen nő legyen. Ezek max jó bónuszok, hogyha van kocsi, vagy jól keres, de ezek sokadlagos dolgok akkor is.
2020. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
5# Anyagiaktól*
2020. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Fenti korú nő vagyok, én fordított esetben ezeket várnám el a férfitól egziszrencia terén, de gondolom nem várhatok el olyat, ami még nekem sincs meg teljes egészében. Ezért ameddig el nem érem a kívánt szintet nem ismerkedem.
2020. aug. 21. 16:15
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Te miröl beszélsz?

Amikor megismerkedtünk fogalmam sem volt,hogy mije van,vagy nincs.Lexartam teljesen.

Nem a pénzéért jöttem vele össze,hanem mert tetszett összességében minden benne,rajta.

2020. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"de gondolom nem várhatok el olyat, ami még nekem sincs meg teljes egészében"


En ugyanígy vagyok ezzel, szerintem ez jó felfogás.

2020. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!