Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet egyenrangú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egyenrangú egy olyan kapcsolat ahol az egyik félnek jobb a munkája, jobban keres, több a vagyona és jobb végzettsége van, mint a másiknak?

Figyelt kérdés
Miért jó ezeket nézni? Mikor nem tudhatjuk azt, hogy kibe szeretünk bele, kivel kötnénk össze szívesen az életünket, egy olyan valaki akivel szívesen töltenénk együtt a mindennapjainkat ez önmagában miért nem egyenrangú? Szerintem az anyagi dolgokkal teljesen belerondítanak az összképbe pl. én nem vagyok diplomás sose szerettem tanulni, de mégis tök jól eltudok beszélgetni egy több diplomás lánnyal, ha megvan köztünk a szimpátia. Na meg nem tök mindegy ki keress többet, ki mennyi sikert ért el az életben? Túl nagy dobra verik ezeket.
2016. jan. 31. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne egyenrangú?
2016. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha ezt mindkét fél jól tudja kezelni, és egyikük sem érzi tehernek vagy kiszolgáltatottságnak, és egyik fél sem él vele vissza.
2016. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elbeszélgetni valakivel egy klassz dolog,de összekötni az életünket egészen más.

Amúgy,hogy működhet-e egy ilyen kapcsolat az csak attól a két embertől függ.

Ha egyszer majd az elbeszélgetésnél tovább is jutsz rá fogsz jönni,hogy azért felmerülhetnek problémák,de azt nem állítom,hogy ezekre nem létezik megoldás.

Sajnos a boltban mindent pénzért adnak.Nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani az anyagiaknak,de azért legyinteni sem szabad erre a szempontra.

2016. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez annyi, h téged nem zavar, hha a másik több pénzt rak bele a közösbe :D A másik oldalt attól még zavarhatja. Neked férfiként nem zavaró, ha férfiként nem te vagy a család fenntartó. Van akit ez zavar, van akit meg az h én dolgozom látástól mikulásig, ő meg reszeli a körmeit 0-24 (nyilván ez kisarkított példa volt, de remélem azért érted)


Én hamarosan diplomás leszek, és persze nekem is van, h simán elbeszélgetek nem diplomás emberekkel, de:

1. Más elbeszélgetni valakivel és együtt élni vele

2. Attól még h valaki nem diplomás lehet esze, végezhet szellemi munkát (értsd nem árufeltöltő, hanem irodista, ügyintéző, de ismerek olyat is, aki diploma és minden felső oktatás nélkül beszél 2+1 nyelvet C1-C2 szinten és tök értelmes)

2016. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyenrangú. De általában ahol ez fennáll, ott más téren is különbségek vannak.
2016. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb szintű végzettségem van, mint barátomnak, mégse nézem le azért, mert ő nem tudja milyen diploma felé kacsingatni, ő se néz le engem, pedig mezei 1,5 éves okj-s sulit végzett, csak ő informatikus, tehát jól keres én meg nem, pedig "műveltebb" vagyok papíron.
2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!