Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy egyenrangú partnerként tekintsenek rájuk a férfiak, amikor elvárják, hogy a férfiak kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Ez lealacsonyítaná ōket? Épp ellenkezōleg.
2019. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Basszus! Azért egy férfi legyen már férfi!
2019. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.: Hát ezaz. Mivel ez számukra azt jelentené, hogy le kellene mondani a kiváltságukról, nem tetszik nekik.


2.: Akkor meg egy nő legyen nő és takarítson, főzzön, mosson, ne legyen beleszólása semmibe, stb?

2019. ápr. 26. 10:05
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Istenem🤦‍♀️
2019. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4.: Akkor kérlek magyarázd el, hogy hogy illik össze az a két dolog, hogy a férfinak kell kezdeményeznie, de a nő egyenrangú a férfival...
2019. ápr. 26. 10:13
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

???

Már ne haragudj, de engem egyenrangú félnek tartott a párom. JA és kapaszkodj meg: pont ez tetszett bennem, hogy nem én tapadtam és ugortam rá, ezért vett komolyan.


Mondjuk ő fogalmazzunk úgy, hogy normális férfi, nem anyucipicifia, aki nem hogy hozzászólni, de ránézni sem mer egy nőre, mert fél tőlük, ahogy te, kérdező.. ;)


Lehet a kedves anyukádnak annyi volt a szerepe, hogy takarított és főzött apukádra és rád, és lehet, a te olvasatodban ennyit jelent nőnek lenni, de sokunk nem ettől nő, és akinek van nője, az általában nem is ilyen fogyatékos mint te.


De amíg otthon sírdogálsz és picsogsz, hogy nincs tököd kezdeményezni egy nőnél, és miért nem kezdeményeznek nálad, te is olyan messze vagy a férfitől, mint Makó Jeruzsálemtől. ;) Lehet picsogni és durcizni tovább férfi módjára, kedves kérdező.

2019. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha akarsz kezdeményezel, ha nem, akkor nem.

Mit kell ezen hisztizni?

2019. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

Nem szokásom szidni a nőket. Viszont igen van abban valami amit a kérdező ír. De itt nem az egyenrangúságon van a hangsúly, mert én egyébként egyenrangúnak tekintem őket.

Sokan csak a jó dolgokban akarnak ugyanolyanok lenni. Például munkahelyi fizetés. Vannak kimondottan tipikus férfi munkakörök, ezeket sokszor jobban megfizetik. Amit szinte csak férfiak tudnak elvégezni. De persze a fizetés miatt a nőknek is vonzó hogy azt a munkakört megkapja. Aztán már az első két hétben majd szét veti az ideg, összeszólalkozik a kollégákkal, végül azt mondja : én ezt nem csinálom....

Vannak tipikusan olyan dolgok amiben csak a férfiak jók, és vannak amiben csak a nők! Nem kell egyformáknak lenni, és nem is tudunk egyformák lenni.

Én azt mondom szerencsére különbözünk.

2019. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

#3 Ha egy férfi kezdeményez, nyomul, udvarol, fut a nō után, akkor a nō ettōl alacsonyabb rangú, vagy mire szerettél volna kilyukadni?

Ez alapján egy nō nem azt szeretné, hogy egyenrangú félként kezeljék, hanem dominálni szeretne, nincs ezzel különösebb gond. Neked nem kötelezō belemenni ilyen kapcsolatba.


Amúgy ki mondta neked, hogy minden nō ezt várja el? Érdekes, és randikon sosem tapasztalom, hogy ilyen témák merülnének fel, valaki ilyen problémákkal hozakodna elō. Kicsit olyan, mintha ezek a “problémák” a te fejedben születtek volna meg

2019. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Képzeld, nem minden nő várja el a kezdeményezést, nagyon sokszor ők teszik meg az első lépést. Csak náluk ez nem azt jelenti, hogy odamennek a férfihoz és megmondják neki, hogy tetszik nekik és szeretnének összejönni vele (amit egyébként egy normális férfi sem csinál). Az ő "kezdeményezési nyelvük" a különböző jelek küldése.


Két dolgot tehetsz:

1. Megtanulod ezeknek a jeleknek az észrevételét és értelmezését, akkor rájössz, hogy tulajdonképpen a nők is kezdeményeznek. Persze ehhez kell némi szocializáció és empátia, amik a kérdésedből következtetve neked nem igazán vannak meg, de jó hír, hogy ezek is tanulhatók, fejleszthetők.

2. Ha nálad még így sem kezdeményeznek és szeretnél barátnőt, akkor te kezdeményezel. Ha szeretnél egy jófizető állást és senki sem keres meg ez ügyben téged, akkor azért csak jelentkezel néhány álláshirdetésre, nem?


36/F

2019. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!