Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem tud feldolgozni egy szakítást vagy a viszonzatlan szerelmet és éves viszonylatban szenved és beleőrül?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Van, de egy ilyen személy alapból labilis és nem egészséges mentálisan.
2020. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha van kedved, és szeretnél róla beszélni írj..
2020. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne őrülj meg! (Ha rólad van szó.)

Én egyszer már majdnem tényleg az őrület határára kerültem, de ha higgadtan végiggondoljuk a dolgokat, akkor rájövünk, hogy nem éri meg.


Több mint 10 évig szerelmes voltam egy férfibe (még most is), és majdnem rámentem.

A mai napig nem tudom, hogy plátói-e, mert sosem mertem bevallani neki, hogy szeretem, egyszer majdnem odamentem, de lebeszéltek róla.

A tudat, hogy mi van ha ő is szeret őrjítő....

2020. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az én esetem kicsit bonyolultabb ennél, mert barátom (csak most össze vesztünk, pedig következő találkozásnál akartam elmondani mindent), de szerintem mondd el, mert ha visszautasít is megkönnyebbülsz, ha nem akkor pedig jackpot
2020. aug. 21. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Igeb sajnos, ő volt az első aki nagyon tetszett
2020. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Viszont, nem örülök bele, max sajnálom hogy nem fordult jóra
2020. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 éve nem tudok túllépni és sehol se látom a végét. Megőrülni nem tudok, de aludni se.
2020. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Férfi létemre nagyon sokszor sírtam emiatt. 7 hónapja nem is kerestem és neki pedig esze ágában sincs. És soha az életben nem is lesz semmi változás.
2020. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szenvedek. Hiányzik nagyon. De nem független és megmondta, hogy még sokáig nem is lesz az.
2020. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen van, egy kevésbé jól működő párkapcsolatban voltam, a másik fél is, és egyszer csak berobbantunk egymás életébe. Nem volt fizikai megcsalásról szó, de olyan hihetetlen azonos gondolkodás, igény, összhang és kötelék alakult ki pillanatok alatt amit a mai napig nem tudok megmagyarázni, mert se előtte se azóta nem volt. Amikor ő lépett volna ki a kapcsolatából még én nem álltam készen, majd mikor én jutottam el oda hogy le tudom zárni, ő nem volt már biztos benne.

Nem volt igazi kapcsolat, de életem legfájóbb "szakítása" volt és mai napig évekkel később is ha eszembe jut elfog a sírás, mert nem tudom elengedni azt az embert akiről a most is azt gondolom hogy a lelkem másik fele volt.

2021. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!