Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan, soha be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan, soha be nem teljesülő szerelem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elfelejteni azt a férfit, aki iránt azt hiszem szerelmet érzek, de tudom, hogy soha sem lesz közös jövőnk?!


Állandóan ő jár a fejemben, és nem szeretnék ilyen érzésekkel gondolni rá. Napi szinten rendszeresen beszélünk. Pihentessük kicsit az állandó kapcsolattartást?

Szívesen fogadom az ötleteket!


2020. máj. 3. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a kerdesedre a valaszt.

Igen. Sot ha lehet ne is beszelgess vele se sms se sehol. Vagy ha elvezed a kinlodast...

nezd enis voltam... “hasonlo helyzetbe”. Nekem a jozan eszem es a boldogsagom akarasa eleg eros volt. Igy meg tudtam allni. Ha elhiszed, csak az elso par nap szar.

2020. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet?
2020. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lehet közös jövőtök? Kikosarazott vagy mi történt? Szerintem mielőtt megszakítod vele a napi kapcsolatot, zárj le magadban minden kérdést, hogy biztos legyél abban, hogy nincs közös jövőtök.
2020. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
100%, hogy nem lehet közös jövőnk, több tényező miatt is (nem csak 1-2 miatt).
2020. máj. 4. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy mi miatt könnyebb lenne segíteni.
2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát konnyebb segiteni, ha megosztod pár infot
2020. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Teljesen más életszakaszban vagyunk. Én (nőként), nem kevés évvel idősebb is vagyok. Nekem évek óta párom van. Neki kialakulóban van kapcsolata.

Minden téren esélytelen! :D És ezekkel az érvekkel próbálnám felnyitni a saját szemem...de hát az érzéseimnek nem igazán tudok parancsolni.

2020. máj. 4. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig ilyenkor csak az segít, ha elvágotd a kapcsolatot + idő :(

Sajnálom, jó szar helyzet lehet:(

2020. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!