Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szeretni egy megbízhatatlan embert?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha van pénze .... akár verhet is!
2020. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán van neki
2020. aug. 27. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Kiábrándító tulajdonság.
2020. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mégis szeretik
2020. aug. 27. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a megbízhatatlansága?
2020. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Simán otthagyja a barátnőjét a sz*rban hülye kifogások miatt.
2020. aug. 27. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A szabados életre vágyik, így el kell engedni. A bohém emberek is szerethetőek...
2020. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki biztosan tudja szeretni.


Nekem mondjuk nem menne. Mert az egyik legfontosabb dolog számomra hogy a páromra számíthassak ha úgy van. És itt nem az anyagi részére értem mielőtt még valaki azt gondolná.


Nekem apám elég kiszámíthatlan volt, soha nem tudhattam mikor gondolja meg magát. Mikor változtat meg valamit mikor hagy a szarban...

Tehát nem. Én nem tudnék egy ilyen embert szeretni. De ez nem azt jelenti hogy ne lenne olyan aki igen.

2020. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!