Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kért időt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kért időt a párom?

Figyelt kérdés

Hali mindenki,kb annyi a sztori hogy tegnap időt kért a párom (lány) mert jelenleg az életében nem minden alakúl jól munka,pénzügy,kapcsolatok lelki álapott stb ezért kért valamenyi időt hogy helyre tegyen magában mindent

De mitt jelent ez pontosan? Közben beszélünk telefonon néha stb de sosem voltam ilyen helyzetben és nem nagyon tudom mitt kellene most tennem! Lehet az a probléma hogy fiatalon ismertem meg? Nem tudom mennyi időt érdemes várni? Mármint várnék bármennyit de nem tudom ennek mi lesz a vége és igazából mindig csak várok ebben a kapcsolatban és így nem tudom mitt csináljak…. Valaki esetleg tapasztalat? Vagy tanácsott tud adni?



ápr. 29. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Valaki mas kurogatja mar.
ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1/1

Annyire egy beszűkűlt látáskörű vagy és még buta is!

ápr. 29. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kért időt mert még ugyan a szakításra még nem áll készen, de kapcsolatban sem akar már lenni veled. Nézd, tudom hogy ez fáj most, de hidd el, akármilyen nehézség jön az életben, aki szeret, az veled közösen akarja átvészelni a rossz időszakot és nem taszít el magától.
ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3/3

Azt mondja hogy azért van inkább távol mert engem is csak lehúzz és vitatkozunk valóban sokkat a lelki bajai miatt stb és inkább megoldja egyedül csak engem ne tegyen tönkre

De nem értem akkor miért hív fell? És keres

ápr. 29. 09:46
 5/12 anonim válasza:
Milyen idősek vagytok?
ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Bocsánat, mennyi*
ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5/6

Én 24 ő 19

ápr. 29. 10:03
 8/12 anonim ***** válasza:
El fog hagyni, most még ragaszkodik hozzád, de eljön az az idő, hogy az kevés lesz és vége lesz a kapcsolatnak.
ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Időt kér már rég rossz..
ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 évesen még nagyon fiatal...
ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!