Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Köztetek olyan,aki 20 vagy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek olyan,aki 20 vagy 30 év után is szerelmes a párjába, házastársába.?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 15:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Olyan ne írjon aki nem hisz benne.
ápr. 29. 15:15
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
18 év, nem vagyok szerelmes.
ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1# Akkor minek vagy vele? Én nem tudnék olyannal együtt lenni , aki iránt nem érzek szerelmet, vagy aki nem érez irántam. azt hiszek a sírig tartó szerelemben, sajnos kevés olyan ember van, akinek ez sikerül.
ápr. 29. 15:34
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint azt sem tudod, mit jelent szerelmesnek lenni. Szó szerint belehalnál, fizikai képtelenség állandó szerelemben élni. Kevered a mély szeretettel, az valóban tarthat a sírig. Maga a szerelem semmiképp.
ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

"Én nem tudnék olyannal együtt lenni , aki iránt nem érzek szerelmet, vagy aki nem érez irántam."

Gondolod most, de ha majd 20-30 év összeköt valakivel, nem biztos, hogy el fogod dobni azért, mert az érzelmi rész szenvedélyes szerelemből átalakult egyfajta nagyon közeli barát/családtag jellegű viszonnyá.

ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Mi még csak 14 éve vagyunk együtt, de igen, szerelmesek vagyunk mindketten.:) 🥰

35/F,

38/N

ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

4. Te vagy az aki összekeveri a fellángolást ami egy kapcsolat elején van, az igazi szerelemmel.

A szeretet és a szerelem nem ugyanaz, és nem ugyanazok iránt érezzük. Mi pl egymást mint házastársak, szerelemmel szeretjük, anyukákat, testvéreket, kisállatokat stb szeretettel. Teljesen más a kettő.

ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
16 év, "csak" szeretet van.
ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
7 , azért nézz utána ennek...
ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
9. Nincs minek utána nézni. Tudom hogy mit érzek. Ennyi.
ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!