Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy srácot, aki valószínű reménytelen eset?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta élek a barátommal külföldön, viszont egy ideje azt vettem észre, hogy kevésbé szeretem őt. Ezzel párhuzamosan elkezdett tetszeni egy másik fiú, aki régen iskolatársam volt. Ő korábban is bejött már, szerintem én is neki, de nem kerültünk közelebb egymáshoz, mert akkoriban szintén jártam valakivel. Most ismét ráírtam kíváncsiságból, valamennyire érdeklődő is volt, de csak határokon belül. Figyelem a fb profilját, nagyon kevés infó van fenn róla, minden kétséget kizáróan nem derült ki semmi számomra ilyen téren. A legtöbb infó nem publikus. Chaten azt írta, jól van, lehet hogy ilyen szempontból is.

Nem értem, miért érzem ezt, nem is ismerjük egymást igazán, anno nem is "mertünk" beszélgetni négyszemközt, szerintem azért,hogy az akkori pasim ne értse félre (olykor féltékeny típus volt). Bár egy időben sokat írogattunk egymásnak olyan bizalmas dolgokról is, tanácsokat osztogattunk egymásnak, amit egy "csak" haverrel nem oszt meg az ember.

Eléggé messze élnénk egymástól, akkor is, ha hazaköltöznék külföldről. Én csak vissza szeretnék térni az életemhez, megutálni őt és ismét szerelmes lenni a pasimba, akivel kapcsolatban vagyok. Igyekszem nem írni neki többet, ezenkívül ha rá gondolok, elképzelni valaki mással és bemesélni magamnak, hogy van valakije. De mit tehetnék ezen kívül?



2020. aug. 30. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso mondatban benne van a valasz arra a kerdesre, hogy miert erzed ezt.
2020. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem az, hogy miért érzek így ahogy, hanem hogy mit tegyek szerintetek.

Egyrészről szeretném kideríteni, hogy mit érzett anno és mit érez most. Erre lehet lenne is lehetőség egy eseményen, ahol lehet, hogy ott lesz, de lehet hogy nem (valószínűbb, hogy nem). Megkérdezni nem akarom, mert nem akarok nyomulni már. Ha kideríthetném, hogy nem, akkor le tudnám zárni ezt a témát és kiszeretni belőle, már ha egyáltalán szerelem ez. Próbálok jelek, posztok után kutatni, hogy kiknek a képét szívecskézi vagy kik szívecskézik vissza, eddig kevés a siker. Sok lány is van köztük... bármelyik lehet, egyértelmű kommentek nincsenek.

Másrészről viszont el akarom felejteni, nem kapcsolatba lépni vele soha többé, leakadni a fb profiljáról, visszatérni a megszokott kerékvágásba. Éreztem már ilyet, volt hogy hónapokig tartott, mire "megutáltam", kiszerettem valakiből. :(

Érdekes kérdés továbbá, hogy akivel jelenleg együtt vagyok hosszú évek óta, miért szeretem kevésbé és hogyan szerethetem ismét...

2020. aug. 30. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az a srác tudja, hogy kapcsolatban vagy valszeg nem gondol is rád úgy... De igen meg kéne valahogy oldanod, hogy találkozz vele személyesen.

Arrol meg szokj le, hogy fb képeivel ábrándozol nagyon káros tud lenni. Főleg, hogy nem is nagyon ismered. Kialakítasz egy álompasit aki nem létezik, sőt ilyenkor kiderül, hogy aki melletted volt az sokkal különb.

2020. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit összevesztél az igazi pároddal,és ugye nincs más mint az emlékek.Kevesebbet Facebook-ozzál,mert ez biztos nem szerelem.Ráadásul régóta nem is láttad már,és előtte sem nagyon beszéltél vele...

Én 41 éves vagyok és 8 éve lett vége egy 6 éves kapcsimnak,mert megbolondult a barátnőm,és ilyenekkel kezdett jönni h. már kevésbé szeret,meg alig járunk el otthonról...

A 3-as nem ír hülyeséget,beszélj a mostani pároddal a gondjaidról.Azt a 100 éves sztorit meg engedd el.

2020. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, így teszek! :)
2020. szept. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!