Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset igaz?

Figyelt kérdés

sziasztok, hosszu leszek ne haragudjatok de kíváncsi vagyok ti mit lepnetek

20 eves vagyok es kozel 9 honapja vagyok egy fiuval.Es pontosan 4 napja jegyzett el aminek nagyon őrültem. Elejétől kezdve hiaba hogy 9.honapja vagyunk egyutt de mi evekkel ezelőtt mar ismertük egymást. Elejétől kezdve tokeletesnek tunt minden. Aztan eszre vettem hogy hirtelem haragú , nagyon felkapja a vizet, és durva ha ideges. Mikor lenyugszik mintha a masik ene bujna elő..ilyen betegség van ha jol tudom..mintha ket személyisége lenne.Tobbszor volt hogy rangatott a nagy veszekedésbe. En megis igent mondtam neki..tudom ez mar az en felelősségem en hibam. De ezen kívül mindig olyan odaado figyelmes tenyleg. Semmi próblemam nem lenne vele..harom napja viszont...elcsattant az elso pofon.. sose ereztem neg olyan fájdalmat...en azota sr kerestem es o allandoan keres...nagyon sokat sírt mikor lattam aznap..Tudom a valasz egyértelmű. lepjek le! nem eri meg! De megis hogy tehetném ha szeretem es semmi baj nem lenne vele ...Ti mit lepnetek? engem megbenit ez a dolog..eljegyzes aztan a pofon...ulok már régóta es csak agyalok agyalok..


2020. júl. 15. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz mást, ez az első pofon volt, nem az utolsó, ha vele maradsz!

9 hónap alatt nem szabadna se nagy veszekedésnek, se rángatásnak, durvaságnak lennie. Nem igaz, hogy semmi baj nincs vele, eddig is volt, csak figyelmen kívül hagytad.

2020. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Az első pofon az semmi, naív kis drágám. Az milyen lesz, amikor először rugdos bakancsban úgy, hogy a földön fekszel és nem kapsz levegőt a fájdalomtól :)
2020. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2 probléma van:


1./ Mint látható az esetedből te nem tudsz egy ilyen embert kezelni-képtelen vagy rá. 9 hónap egy igen rövid idő, és már most itt tartotok (eljegyzéstől függetlenül)

2./ Ha szeretsz valakit, és az a valaki merít belőled, az nem kerül ilyen állapotban, hanem szárnyal, megnyugszik-és kezesbáránnyá válik.


Tudom, mert volt hirtelen haragú ember az életemben, de mig másnál az örjöngés és a cirkusz volt, addig mellettem egy nyugodt, békés, mosolygós ember volt. Ahogy visszatért a másik helyre-ugyan az a napi cirkusz, és örjöngés, ordibálás ment annál a másik személynél.


Érzed a különbséget?


Vannak emberek akikből párkapcsolatban meríteni tudnak, és vannak olyanok akik lemeríteni tudnak, mert nem kompatibilisek egymással.

2020. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3as tehát en lenneek igazabol a hibas? a veszekedések okozója?

nem igazan értem..

2020. júl. 15. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván úgy érzed, hogy szereted, mert 9 hónapja vagytok együtt. Ennyi idő alatt még nem száll fel a rózsaszín köd.

Eleve nem könnyű hirtelen haragú emberrel lenni. Én is kicsit az vagyok és a 3-asnak igaza van: pl. a párom olyan kisugárzással bír, hogy mellette csak nagyon ritkán szakad el a cérnám. Mikor még az exemmel voltam, akkor ez nem így volt, ő nem volt ilyen nyugtató hatással rám.

De még a hirtelen harag nem lenne olyan nagy baj, ha ezzel együtt elfogadod. Viszont a pofon nem normális dolog. Apám is fel tudja kapni a vizet, de sosem ütötte volna meg anyámat. A pofon már nem csak egy "rossz természet", hanem egy erkölcsi defekt, nulla gátlással és önfegyelemmel.

2020. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

4 Emberileg, érzelmileg nem illesz hozzá-a legrosszabbat hozod ki belőle.


Ne gyere most itt nekem a külsővel, mert egy kapcsolat igazi motorja az érzelmek mellett mindig a nő-ő az aki adja az atmoszférát egy otthonban.


9 hónap alatt itt tartani egy kapcsolatban-az veled kapcsolatban is egy igen nehéz mutató.

2020. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5 os köszönöm neked

6 -os lehet defekt vagyok en is de akkor ezek szerint a pofon se gond ugye? elegge ez jon le a mondani valodbol. A vita abbol indult hogy kint csinálta a kajat en kint ültem vele szóltam nemsoka jövök es felalltam bementem őszintén..olyan 10 percre a telefonomra ránéztem. Innen indult pofon

2020. júl. 15. 15:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, most válik neki el, hogy veled lehet-e ezt csinálni vagy nem.

Ha nem lehet soha többet nem lát, de kijelentetted, hogy ez nem.

Ha lehet akkor mindig egyre nagyobb és több pofont kapsz, mert a barátod egy nyúznivaló szemétláda.

2020. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne vedd be ezt az áldozathibáztató ezoterikus kommentet.

1. Nem a te hibád ami történt.

2. Hagyd ott, ennél csak rosszabb jön. A házassággal.csak magához akar láncolni. Nem vagy a kutyája, ne hagyd hogy annak nézzen. Szakíts.

3. A pofon nem előzmények nélkül való és nem egyszeri. Előtte megrángatott többször, erre igent mondtál egy lánykérésre. Ahogy megfigyelhető, egyre inkább enged az agressziónak veled szemben. Kb 99,99% az esélye hogy továbbra is engedni fog. Könyörgöm ne menj hozzá.

2020. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
7 Ahol ilyen indulatok vannak, ennek a helyzetnek vannak előzményei is, hogy idáig fajultak. Lehet nem pont ez az egy eset volt, hanem pont ennél az esetnél telt be a pohár, ami már addig is csurig volt.
2020. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!