Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még lehet valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami, vagy hagyjuk inkább?

Figyelt kérdés

Június óta találkozgatok egy fiúval. Kedves, szimpatikus személyisége van, tényleg rendes. Az érdeklődési körünk is elég hasonló. Viszont nem érzem úgy hogy alakulna köztünk valami. Nem érzem azt hogy kezdene kialakulni a szerelem. Heti 1× szoktunk találkozni. Viszont én is többé kevésbé itthon voltam, ő meg már tavasz óta nem dolgozik. És megkérdeztem tőle hogy ő beéri ennyi találkozással? És az volt a válasz hogy igen, bár jobban örülne a kettőnek, vagy ha egymásnál aludnánk, mert úgy tartalmasabban telne.😒 De sose hívott egynél többször. Eddig reménykedtem benne hogy ha ilyen kedves és rendes, kialakul majd bennem valami, de így hogy őt se érdeklem annyira szerintem... Mellesleg vannak dolgai amitől falnak megyek. Pl. nem akar gyárba menni dolgozni. Ezt megértem teljesen. Viszont azt mondja a Lidl-be azért nem akar menni, mert meg kell tanulni a péksütemények kódját. XDD

Ennyire ne legyen már valaki lusta a tanulásra. Most megyek majd vissza az egyetemre, és egyből az jutott eszembe hogy ha ennyi szabadidő mellett csak ennyiszer találkoztunk 1 héten, akkor mi lesz ha visszamegyek tanulni? Mert én végzős leszek. Ő meg majd gondolom csak talál valami munkát, ami mellett fáradt lesz, mert így is alszik ebéd után, hogy nem is jár dolgozni. Pedig nem kel korán.



2020. szept. 2. 15:10
 1/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Keress egy életvidám energikus srácot magad mellé, aki szórakoztató kedves udvarias...nem kell egy punnyadékkal megelégedni, aki nem csak lusta , de nem fogékony a tanulásra/fejlődésre sem. Nem véletlen nem alakult ki benned , eddig semmi, mert tudtad, hogy ez nem jó és ennyi.
2020. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk inkább aludni.
2020. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ha esetleg pillanatnyilag is volnál vele, hosszútávon egy ilyen ember rád is negativitással lesz csak.


Az sosem lenne probléma, ha a végzettségetek nem egyezik, de ezt neki kell felfogja, hogy a tanulásra/fejlődésre nyitottnak kéne legyen, ha egy tanult lánnyal próbálkozik.


Szerintem is jobbat érdemelsz.

2020. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

pillanatnyilag is elvolnál vele*


Lemaradt a lényeg, bocsi :DD

2020. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ő nem kezdeményez csak egy dolog. Szeirntem félreértetted a kommunikációját. Ha többet akarsz vele találkozni, akkor hívd el te.

Viszont tavasz óta nem dolgozni szégyen.

2020. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lusta, igénytelen ember. Ha érzed, hogy ez így nem kerek, akkor abban van valami.
2020. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Büdös neki munka!
2020. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!