Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet még menteni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet még menteni vagy inkább hagyjuk az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó van egy barátnőm 2,5 éve vagyunk együtt én 26 éves vagyok ő 32. Mostanában vitázunk kb heti egyszer, de ilyen kis hülyeségeken.. minidig is voltak viták. Lassan itt lenne az ideje annak h magasabb szintre emeljük a kapcsolatunkat, de nem megy az agyammal tudom h ő az a nő akivel le lehet élni egy életet mert gondoskodó mindent megtesz értem stb.. de a szívem legmélyén érzem h nem tudnám vele leélni az életem, valami nincs meg az a plusz, nem vagyok vele igazán boldog. Elvagyunk telnek a napok eljárunk kirándulni, nyaralni stb de akkor sem érzem azt h egy gyűrűvel megajándékozzam.. Még a szex is jó.. Nem tudom mi tévő legyek. Ő róla még annyit h tavaly már ecseteltem neki ezt h nem érzem azt amit kellene és próbáljuk meg külön, de akkora hiszti kapta el sírás, minden h majdnem össze esett.. Sőt még öngyilkossággal is megfenyegetett. Vélemény?

2017. febr. 24. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Meguntad. Hagyd el, gyere össze mással majd megunod azt is.

A szerelem mindig elmúlik!

2017. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni, hogy mitől van ilyen érzésed, Mindig is volt, vagy csak később alakult ki? Ha később, akkor mi veszett el? Vissza kéne hozni. A külön megpróbáljuk dolog, az egy menekülés. Attól nem fog változni semmi. Először azt kéne eldönteni, hogy te akarod e, hogy jobb irányba fejlődjön a kapcsolatotok. Ha igen, akkor le kell ülni és nem azt kell felvetni, hogy milyen lenne egy kicsit külön, hanem belevonni a megoldásba a párodat is. Ő mit érez? Azt érzi e, amit te? Látja, tudja, hogy őrlődsz? Ő jól érzi magát a kapcsolatban? Ha mindketten érzékelitek a problémát és szeretnétek javítani rajta, akkor fel kell dobni a kapcsolatotokat. Kicsit ellaposodhatott, megszokásból éltek együtt. Kéne különleges dolgokat csinálni, hogy új érzések törjenek fel.Ezzel a másik is új arcát látja a másiknak és érdekes lehet. Újra szerelmesnek lehet lenni, de ehhez tenni kell. Sajnos a mai világ olyan, hogy ha elromlik valami, eldobjuk, lecseréljük. Ne tegyük, míg nem próbáltuk meg közösen megjavítani. Sok türelemmel és közös akarattal, nem utolsósorban szeretettel és tisztelettel a másik iránt meg lehet csinálni. Én tudom!
2017. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32 eves no idejet ilyennel mar ne vesztegesd.
2017. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat pedig megkellett volna próbàlni külön mert akkor derült volna ki hogy szereted e még !Am ez tipikus érzelmi zsaroló nő nézd felnőtt emberek vagytok és megkell értenie vêgre hpgy nem szereted ennyi ha tesz kàrt magàban az nem csak a te hibàd neki is kell lennie önkontrollnak kezeltetni kellene a bnődet sulyos eset!
2017. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság megoldás lehet. De az téged ne zavarjon, ő döntése lesz, és az ő hibája, nem a tiéd.Ezzel fenyegetőzni fiatalabb korban szoktak, bár ez valószínű nem megy ki a divatból.

Ha valamit nem érzel, akkor azt nem kell erőltetni. Én is le tudnám élni az életem a télapóval, mert kedves, hoz ajándékot,elvisz a szánjával az északi sarkra, de mégsem teszem,mert ha azt érzem, hogy nem szeretem, akkor minek. Úgyis hideg lenne. Te se tedd, ahhoz amúgy is fiatal vagy.

2017. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen. Azt hittem a párom írta ki a kérdést. Csak nálunk én vagyok 27 ő 32 és én vagyok a nő. Én szeretném magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat ő pedig nem ellenkezik de semmit nem tesz érte. Amikor konkrét megoldással állok elébe akkor jön a kifogás áradat. Olyan érzésem van vele kapcsolatban mint neked hogy szeret ugyan de ennél többet nem akar. Sem összeköltözni sem elvenni majd később. Éppen hetek óta amikor erről van szó próbálom kimondatni vele ezt mert én nyílt lapokkal szeretnék játszani. Ha nem akar többet tőlem "nem baj" csak mondja meg. Mondd meg ezt a barátnődnek kérlek, és engedjétek el egymást. Ne húzd az idejét...
2017. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:Igazad van, de amikor próbálod ráerőltetni az akaratodat másra, akkor automatikus elkezd tiltakozni,még akkor is ha egyéként lennének ilyen tervei. Sietted a dolgokat. Nincs türelmed, és néha azzal követjük el a legnagyobb hibát, hogy ideje korán próbálunk kierőszakolni valamit, ami később még lehet.De fogod megtudni, mert előre sietnél.

A kérdezőnél mondjuk egyértelmű, hogy ő nem is igazán szereti,és csak erőlteti.A bnője meg hát hiszti királynő az öngyilkossági fenyegetésekkel.És más amikor egy 32 éves nő, aki már gyereket akar, és ott egy 25 éves férfi, akinek azért van még ideje,mint a Te fordított helyzetedben.

5-ös voltam.

2017. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*de nem fogod megtudni...
2017. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!