Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretünk valakit azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretünk valakit azzal jobb közölni ezt a tényt még ha ő nem is érez úgy irántunk, vagy inkább hagyjuk hogy egyszer csak elmúljon és keressünk valaki mást?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt is, hogy ha az adott illető pl. már házas.(Ez az én esetem) De már többször említette, hogy régóta haldoklik a házassága.
2018. nov. 1. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelemmel szereted, vagy csak megszokásból szereted?
2018. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat meghalt.
2018. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre ne nyúlj a méh kaptárba.

Várj addig,ameddig el csendesülnek az adott ember dolgai.

Egy zűrös házasság közepébe csöppenni. Nem túl célszerű.

Ilyenkor mindig az a bizonyos harmadk, (jelen esetbe te) húzza a rövidebbet.

2018. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez,miért szexualitás??!
2018. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha számodra könnyebb kimondani, akkor mondd el neki MAJD. Egyelőre én se nyúlnék a méhkaptárba az előző szavaival élve. De ez személyiség függő. Én pl biztos nem mondanám el, én elnyomnám magamban az egészet ahogy eddig is tettem mindig … De nekem jó így, most nagyon jó párkapcsolatom van, viszont ha az előző szerelmeimnek bevallottam volna, most biztos égne a pofám.
2018. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mióta érzed ezt. Ha nagyon régóta.... Akkor te magad is megkönnyebbülsz, hogy végre elmondhattad
2018. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám lesz,ami lesz alapon .Így jöttem össze a párommal
2018. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!