Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebbek, hány "életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deák Dominik 2020 kérdése:

Idősebbek, hány "életre szóló" szerelmetek volt?

Figyelt kérdés

Kérdezhetném úgy is, hogy hányszor tört össze a szívetek, mennyit bír egy ember elviselni, mert nálam a legutóbbi nagyon durvára sikerült, pedig nem vagyok már szenvedélyes fiatal :)


Szabályok:


- Aki válaszol, az lehetőleg legyen 35+ éves

- Csak olyan nőt/férfit számoljatok bele, akibe 18 éves korotok után szerettetek bele (vagy még akkor is tartott a szerelem)

- Nem fontos, hogy kapcsolat legyen, lehet egyoldalú szerelem is


Nálam eddig 7-et mutat a számláló: kettő iskolákból, három munkahelyről, kettő netes ismerettség.



2020. szept. 4. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
45/F vagyok, 3 ilyen nagy szerelmem volt. 18 éves koromban az első igazi szerelem, együttjárás. 22 éves koromban egy menyasszony, de szakítottunk. És 25-35 éves koromig a feleségem, Ő meghalt. Azóta senkim nem volt, már nem olyan aranyosak a nők, mint régebben. Meg persze én is változtam sokat.
2020. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

50f.

30 éve vagyunk együtt a párommal. 27 éve vagyunk házasok.

2020. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
0.
2020. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1.

40/N.

2020. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen volt, az ex férjem, összetörte a szívemet. Ő volt az első kapcsolatom, 25 évesen ismertem meg és 12 évig voltunk együtt. Már nem vagyok belé szerelmes, de nem volt azóta igazi kapcsolatom. Valamiért nem megy.

N 43

2020. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
1. És 12 évesen szerettem bele, vagy mondjuk úgy, hogy 12 évesen láttam meg és 15 évesen volktam érzelmileg a csúcson, mint a Rómeó és Júliában.Miért nem lehet halálos szerelmet érezni szerinted 18 alatt ? Szerintem meg kamaszkorban sokkal inkább lehet.
2020. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, csak az nem igazi szerelem. Pontosabban szólva pont ez a baj vele, hogy ilyen Rómeó és Júliás: megalapozatlan, értelmetlen (és gyönyörű). Kamaszkorban még jellemző, hogy idealizálod a másikat, ráadásul még a jellemetek sem kiforrt. Szóval sokszor nem is abba szeretsz bele aki a másik valójában. Pluszban tombolnak a hormonok. Nem véletlenül 18-20 éves kortól számítjuk a felnőtt kort.
2020. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Kettő. Egyik a férjem, de ő nem törte össze a szívem, még tart a házasság.

A másikat a házasságom alatt ismertem meg. Akkor nem tudom mi történt velem. Bár nem volt köztünk semmi, de annyira beleszerettem, hogy képes lettem volna mindent magam mögött hagyni, és bárhova menni vele, utána. Tudom, nagyon nem szép, de évekbe telt mire kihevertem, kicsit meg is haltam bele, nem is kaptam vissza régi önmagam.

Ez után már elég volt egy apró "kellemetlenség", és mostanra már abszolút bezárkóztam, nem tudok és nem is akarok senkit még megkedvelni sem, véletlen sem.

Tehát nem a mennyiség hanem a "minőség" :) számít inkább.

Persze a tiniszerelmeket, amiknél azt hittem jajj de nagyon szerelmes vagyok, azokat nem számolom.

Mondjuk ahhoz, hogy idáig eljussak, lehet az is "kellet", hogy a férfi utáni plátói szerelem pont akkor jött, mikor egy teljesen más jellegű traumából sikerült összeszednem magam végre, szintén több éves próbálkozás után.

43n

2020. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Miért nem lehet halálos szerelmet érezni szerinted 18 alatt ? Szerintem meg kamaszkorban sokkal inkább lehet."


Ne vedd magadra :) Nem lekicsinyleni akartam a kamaszokat, hiszen mindannyian voltunk azok, tudjuk milyen :)


Csupán arra voltam kíváncsi, hogy hány összetört szívet bír ki egy átlagember, hányszor esik meg vele élete során, ehhez pedig sok évtizedes tapasztalat kell.

2020. szept. 5. 06:03
 10/18 anonim ***** válasza:

3. 1: két évig tartott, első szerelem, együtt is éltünk. 2: első férj, 12 évig tartott. 3: a második férjem, jelenleg is tart. Most vagyok 40.

Voltak az életemben még kalandok, szerelmek, de nem véletlenül nem tartottak sokáig. Pedig volt heves vágy, fellángolás elsőre, se veled-se nélküled. Akkor is fájt a szakítás, de nem volt nehéz túllépni.

2020. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!