Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha férjes asszonyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha férjes asszonyként szerelmes lettem a jóval fiatalabb munkatársamba?

Figyelt kérdés
Banális történet. Többgyermekes családanya vagyok, 20 éve együtt vagyunk a férjemmel. Nincs már az a nagy szerelem, de nincs semmi baj a házasságunkkal, összetartunk jóban-rosszban. De aztán jött a csavar, kb. egy éve jött a munkahelyemre egy új fiatal kolléga, aki már az elején szimpatikus volt számomra. Sokat beszélgettünk, és lassan fokozatosan egyre szorosabb baráti viszony alakult ki köztünk. Döbbenetes, hogy a 20 év korkülönbség ellenére mennyi sok közös van bennünk! Hasonló érdeklődési kör, ízlésvilág, vélemények stb. Olyan jókat tudok vele beszélgetni, mint a férjemmel soha. Azt vettem észre, hogy lassan, fokozatosan beleszerettem. Ez gáz, ugye? Azt látom, hogy a szimpátia kölcsönös, de nem tudom, hogy ő mit is gondol valójában, és persze én sem teszek egyértelmű jelzéseket neki. Én nem akarom megcsalni a férjemet, sem elhagyni, de ezt a fiút nem tudom kiverni a fejemből! Mit tegyek? Az a legnagyobb baj, hogy ahogy alaposabban megismertem őt, rájöttem, hogy én annak idején fiatalon ilyen férfit kerestem magamnak, ez volt az ideálom, de persze nem találkoztam ilyennel. Amikor a párommal összejöttem, elfogadtam, hogy sok mindenben nagyon különböző az érdeklődési körünk, életfelfogásunk, kompromisszumot kötöttem magamban, hogy olyan fiú úgysincs, akit én elképzelek magamnak, és most tessék itt van! Esténként arról ábrándozok, hogy vele vagyok, nem tudom kiverni a fejemből, s közben szégyellem magam, hogy szerető férjem van, családom, én meg itt másra vágyom. Hogyan szabaduljak ettől az érzéstől, ha közben nap mint nap látom???

2020. szept. 5. 00:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Most megtanultad egy életre, hogy ezért nem kezdünk semmilyen ártatlan csevejt sem idegen ferfiakkal.
2020. szept. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok egy munkatársammal. Mondjuk mi korban passzolunk és nem vagyunk főnök beosztott viszonyban. Én is ilyen férjet szerettem volna, és lehet hogy ő is gondolt ilyesmire, mert a múltkor azt mondta, hogy ha 15 évvel ezelőtt lennénk engem választana.

Én sem akarom megcsalni a férjemet, válni sem, azt sem akarom, hogy az ő családja tönkremenjen.

Szerintem a megoldás mindenféle kontakt megszakítása. Nekem könnyű mert legalább január végéig HO vagyok, csak azt kell megállnom hogyha rámír, ne válaszoljak. Neked tényleg csak a munkahely vagy pozícióváltás marad

2020. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Vannak ugynezett _klasszikus_ konyvek, filmek, zenek, amelyeket szinte minden korosztaly ismer vagy szeret.
2020. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem irreális, a 80-as, 90-es évek zenéjét szereti, a kedvenc együtteseink ugyanazok, kedvenc költőnk is ugyanaz, és ugyanolyan típusú könyveket olvasunk és filmeket is nézünk, még a barátnőim között sincs olyan.

És félreértés ne essék, nem másztam rá, és nem is fogok, és nem is keresem az alkalmat, inkább kerülöm is a munkahelyen ha lehet, de nem lehet, mert nap mint nap közösen dolgozunk. Tudom, hogy képzelgésem irreális, és nem is akarom megvalósítani, csak kitörölni magamból ezeket az érzéseket, mert így nap mint nap csak szenvedek magamban. És az, hogy leírtam, hogy nekem diplomám van a férjemnek meg nincs, ezek tények, és ezzel nem minősítettem semmit, csak azt, hogy sok mindent nem tudok vele megbeszélni. Köszönöm, aki megérti, mit érzek.

2020. szept. 5. 08:36
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

Tudom, kissé közhelyes, de teljesen igaz, hogy a szerelem magától elmúlik úgy átlagosan 2 év alatt. Ennyit kell csak kibírnod valahogy. Nyugodtan engedd meg magadnak az álmodozást, ne tiltakozz az érzelmeid ellen. Hagyd, hogy elborítsanak. Így ugyanis hamarabb fog elmúlni a vágy. Mindenkiben vannak tudatalatti védekező mechanizmusok, amelyek a reménytelennek bizonyult vágyakat idővel leépítik.


Nekem volt olyan női ismerősöm, aki családanyaként a szintén családos főnökébe lett szerelmes, de annyira, hogy fizikai fájdalmai voltak a vágytól, s idővel neki is elmúlt. Kitartás tehát!

2020. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor legalább az álmodozás miatt nem lesz lelkiismeret furdalásom...
2020. szept. 5. 09:38
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

Idővel el fog múlni, ahogy írták. Max. 2-3 év.


Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, csak itt én vagyok a férfi, a lány a foglalat (nem férjezett) és nincs olyan nagy korkülönbség. Szerelmes még nem vagyok, azt hiszem, de egyre többet jár a fejemben. Nekem túl sok veszítenivalóm nincs, szóval megpróbálok elmenni vele addig, amíg lehet. A pofon, amit nagy valószínűséggel kapni fogok, talán majd észhez térít és utána jobb lesz.

2020. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
A férjedet,családodat semmiképp ne hagyd el...valószínűleg a srác csak felnéz rád mint egy mesterre akitől sokat tanulhat. Persze biztosan lefeküdne veled,ha jelét adnád a dolognak,de nem kezdene veled járni az is elég esélyes. Tehát max szexkapcsolat lehet ebből,te tudod neked ez mennyire fér bele..
2020. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez a történet valóban banális, ahogy írod is és sokunkkal megtörténik, férfiakkal-nőkkel egyaránt.

Van aki felborít mindent, és esetleg később bizony visszakullog a családi fészekbe. Mások kitartanak, de csak ők tudják ez mekkora áldozat részükről. Mindenki maga dönt, de sose feledje, hány ember sorsának alakulása van ilyenkor a kezében.

2020. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

15/ Egyetértek. Én is voltam hasonló helyzetben, és pont ezért fontos szem előtt tartani a hormonok játékát: EL FOG MÚLNI.


Nekem is kapcsolatom alatt jött egy nagyon intenzív belezúgás, amit életemben nem tudtam hasonlítani máshoz. Borzalmas volt: 2.5 évig tartott. Totál kontroll vesztés, fizikai fájdalom a mellkasomban szó szerint a szomorúságtól majd minden este, és zsibbadás a vállamban. De az utolsó fél évben eltűnt az életemből szerencsére, és mikor nemrég újra találkoztunk, most már az érzelmek is eltűntek..


Kérdező: a srác nyilván korombeliként nem akar több gyereket a nyakába venni, ami nem is az övé, így komoly amúgy sem lehet ebből a dologból a családod miatt.


Másrészt ilyenkor önkéntelenül is tudom mindenről ő jut eszedben, és tudat alatt is kiemeled a közös tulajdonságaitokat, de ne feledd: ez csak egy illúzió. ÉS amúgy is elmúlna 2-3 év alatt ez a ködös állapot, utána mi lesz/lenne?.. Ugyanez mint a férjeddel, csak gyerekek nélkül.


Én esetemben nem csak jó tulajdonságai voltak a fiúnak, aki elvette az eszem, és nagyon áldom magam, amiért ki tudjam belőle jönni, mert a hibáit bár akkor nem tudtam ésszel is realizálni, így semlegesen már igen.. ÉS le tudtam zárni magamban.


De azt is megtanultam belőle, hogy sosem hozok döntést ilyen heves érzelmektől felfűtve, mert nehéz tisztán látni és totál kifordított magamból. De tudom, hogy mások vagyunk, más másképp dönt. (Bár 1-2 példát elnézve, nem nagyon találtam nyerő párost akinél tényleg megérte volna a hormonködös döntésük.. ez kevesebbeknek jön össze hosszú távra jól)


A férjeddel viszont tuti hiányzik valami, és az kolléga miatt is csak kicsit jobban távolodtok, nem vagy tejesen benne a házasságotokban lelkileg, amíg ennyire a fejedben van a másik.


Az hogy mit kezdesz a helyzettel, rajtad áll majd, de komoly szerelem és újabb 20 év azért elég valószínű, hogy nem a ráccal fog összejönni.


Mert bár lehet sok közös benneteket persze, de nagyon más életszakaszban vagytok, és azért a jövőről meg a közös életcélok,és tervek döntenek leginkább, nem a közösen kedvelt filmek, könyvek stb.. Hanem hogy mennyire tudtok együtt haladni, menyire egyeznek a célok. Gondolom a srác is szeretne majd saját családot, de 40 felett, több gyerek után már valszeg nem akarsz többet szülni. Illetve a csávó sem biztos hogy most a húszas éveiben akar, de harmincas éveiben szóba jöhet, neked 10 év múlva már ez nem is lenne ott célként.


Azt még gondolod végig, hogy akarsz kijönni a sztoriból, mert ha kölcsönös is a vonzalom, gondold végig, megcsalnád-e most a férjed ( ha eddig nem volt ilyen), milyen lenne utána köztetek a viszony ( a kollégával), hogy mennél be dolgozni.


Mert azért egy pasinak ha bejön egy idősebb nő, nem gáz dolog megdönteni, de egy 20 éve házas gyerekes nőnek, már nem biztos hogy jó dolog lenne visszahallani, hogy megdöntötte egy húszonéves srác.

2020. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!