Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha férjes asszonyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha férjes asszonyként szerelmes lettem a jóval fiatalabb munkatársamba?

Figyelt kérdés
Banális történet. Többgyermekes családanya vagyok, 20 éve együtt vagyunk a férjemmel. Nincs már az a nagy szerelem, de nincs semmi baj a házasságunkkal, összetartunk jóban-rosszban. De aztán jött a csavar, kb. egy éve jött a munkahelyemre egy új fiatal kolléga, aki már az elején szimpatikus volt számomra. Sokat beszélgettünk, és lassan fokozatosan egyre szorosabb baráti viszony alakult ki köztünk. Döbbenetes, hogy a 20 év korkülönbség ellenére mennyi sok közös van bennünk! Hasonló érdeklődési kör, ízlésvilág, vélemények stb. Olyan jókat tudok vele beszélgetni, mint a férjemmel soha. Azt vettem észre, hogy lassan, fokozatosan beleszerettem. Ez gáz, ugye? Azt látom, hogy a szimpátia kölcsönös, de nem tudom, hogy ő mit is gondol valójában, és persze én sem teszek egyértelmű jelzéseket neki. Én nem akarom megcsalni a férjemet, sem elhagyni, de ezt a fiút nem tudom kiverni a fejemből! Mit tegyek? Az a legnagyobb baj, hogy ahogy alaposabban megismertem őt, rájöttem, hogy én annak idején fiatalon ilyen férfit kerestem magamnak, ez volt az ideálom, de persze nem találkoztam ilyennel. Amikor a párommal összejöttem, elfogadtam, hogy sok mindenben nagyon különböző az érdeklődési körünk, életfelfogásunk, kompromisszumot kötöttem magamban, hogy olyan fiú úgysincs, akit én elképzelek magamnak, és most tessék itt van! Esténként arról ábrándozok, hogy vele vagyok, nem tudom kiverni a fejemből, s közben szégyellem magam, hogy szerető férjem van, családom, én meg itt másra vágyom. Hogyan szabaduljak ettől az érzéstől, ha közben nap mint nap látom???

2020. szept. 5. 00:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha 20 év korkülönbség van közöttetek, és 20 éve vagy házas, úgy tippelem, a srác kb pályakezdő lehet. Főnök beosztott között nyilván nem lehet semmi, de még munkatársak között is necces. Az Y, Z generációnak nevezett csoport nagyon gyakran váltogatja a munkahelyét, nem hinném, hogy a srác 3 évnél tovább maradna a beosztottad, de sokan évente váltogatnak. Jó eséllyel hamarosan ő is munkahelyet fog váltani, és többet nem találkoztok.

A jövőre nézve azt tanácsolnám, ne alakíts ki ilyen szoros kapcsolatot a beosztottaiddal.

2020. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen, 21-es jól látod a dolgokat. De könnyű azt mondani, hogy ne alakítsak ki ilyen szoros kapcsolatot a beosztottjaimmal. Olyan a munkakörünk, hogy össze kell dolgoznunk közös témán, együtt ötletelünk, kivitelezünk. És nem fog továbblépni, mert jól fizető munkahely, szép jövő vár rá itt, tehetséges, okos, értelmes, gondolkodása messze meghaladja a korát. Talán ezért nincs köztünk generációs szakadék, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ezért vagyok én ilyen zakkant. Nem terveztem én ezt magamnak, békésen megvoltam én eddig, nem untam meg a férjemet, nincs kapuzárási pánikom sem, hanem ez most tényleg egy nem kívánt szerelem...

És, hogy borzoljam már a kedélyeket, mert úgyis van már olyan válaszoló, akinek nem vagyok szimpatikus, akkor rátennék még egy lapáttal: korom ellenére fiatalosnak tartanak, kb. 10-15 évvel fiatalabbnak néznek az emberek általában, csinos is vagyok(meg szerény), sportolok, adok magamra, és volt már rá példa, hogy fiatalabb férfiak szólítanak le az utcán, mert velük egykorúnak néznek. A férjem meg büszke rám, és én soha nem csaltam meg, se gondolattal, se cselekedettel, de most gondolatban igen...

Tudom, hogy ha bevallanám neki, mit érzek, akkor biztos, hogy összejönne köztünk valami, ha más nem egy alkalmi szexkapcsolat, de van egy olyan gyanúm, hogy ő komolyabb kapcsolatot is bevállalna velem. Olyanokat mondogatott nekem, hogy milyen kár, hogy 20 év korkülönbség van köztünk, ő ezt nem akarja elhinni, meg az ő nőideálja olyan mint én, ő ilyen nőt keres, de eddig még ilyet nem talált, ezért eddig minden barátnőjét hamar otthagyta, mert unalmassá váltak számára. Szerintem már nagyon egy bizonyos veszélyes határvonalon egyensúlyozunk, s ezt a határt nem szabadna átlépnünk.

Jó, majd elmúlik egyszer. Jobb, ha én kerítek neki egy megfelelő barátnőt, s akkor talán már elmúlik ez a fájdalom a szívemben. Ha lányom lenne, (de fiaim vannak) beajánlanám neki...

2020. szept. 5. 21:11
 23/28 anonim ***** válasza:

20-as vagyok


Én objektív voltam szimplán, nekem nem vagy antipatikus. :)

DE a kor az biológiai kor, ha fiatalos is vagy, az tök jó, de a srác ha akar később gyereket, az valós korlát.


Ebből mint írtam is, max szex lehet köztetek nagy eséllyel, ezért írtam hogy neked kell eldöntened, megcsalod-e ha lehetőség/alkalom adódik vele a férjedet. Mert sejtettem, mielőtt írtad, hoyg az mehetne..

2020. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
20-as, csak vicceltem, mert kínomban már magamon viccelődök. Mehetne, de nem csalom meg, ha erre készülnék, akkor nem is írtam volna ki kérdést, mert már épp azon dolgoznék. Nem teszem meg, amire vágyódom, mert én is tudom, hogy nincs értelme. Nem teszek tönkre házasságot, családot, munkahelyet ezért, tehát nem borítom fel az eddigi életemet. Csak csendben szenvedek, mint a költő, aki elérhetetlen múzsájához írja a verseket. Hát Ady Endre Lédája is férjes asszony volt, sőt a férje Ady barátja, de ők össze is jöttek.
2020. szept. 5. 21:52
 25/28 anonim ***** válasza:
Velem már történt hasonló csak a másik oldalon álltam...huszonpár évesen 48 éves nővel. Megbeszéltük az elején hogy csak barátság extrákkal fér bele a történetbe...a legjobban csókoló nő volt az életemben.
2020. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet tartani a távolságot ilyen esetben? Két munkatárs, akinek össze kell dolgozni, nehezen tud úgy nap mint nap a munkahelyen teljesíteni, hogy közben vigyázni kell, hogy se túl közel ne kerüljön se túl távolságtartó ne legyen. Sajnos én most abban a helyzetben vagyok, hogy a kollégám szinte ignorál, mert köztünk is erős érzelmek vannak/lennének. Nehéz ezt nap mint nap megélni. Mi lehet a megoldás?
2021. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ha még érdekli a válaszolókat, leírnám most mi a helyzet úgy egy év távlatából. Tanulságképpen. Barátságunk egyre szorosabban alakult, ezért nagyon őszintén leültünk megbeszélni az érzéseinket. Mindketten úgy gondoltunk, hogy a barátság fontosabb, mint egy futó viszony erkölcsi dilemmákkal. Azóta tényleg olyan viszony van köztünk, mintha testvérek lennénk. A férjem is ismeri, sőt őszintén elmondtam neki mindent, ami új szintre emelte a kapcsolatunkat. Hál' Istennek a fiúnak azóta van barátnője is, aki tényleg hasonló beállítottságú, mint én, csak korabeli. Időnként már összejövünk négyesben is egy-egy beszélgetésre. És ez így van jól. És a tanulság? Mindez nem alakult volna így, ha nem lett volna mindenki őszinte a másikkal. Felvállaltuk az érzéseinket, megbeszéltük a céljainkat és mindezeket nem titkoltuk a partnereink előtt sem. A férjem kezdetben féltékeny volt, de mára már ez a múlt, most már büszke rám, és mindenki megnyugodott.
2021. okt. 16. 08:26
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek a történetnek pozitív vége lett. De jó, hogy ilyet is hallani!
2021. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!