Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek mindenki iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek mindenki iránt hirtelen szerelmet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok mar 3 éve nem volt komoly kapcsolatom a lenyeg a lenyeg hogyha elkezdek beszélgetni egy lánnyal úgy érzem egyből hogy szerelmes vagyok belé és tok hülyén kezdek el akkor viselkedni tart ez kb 1-2 hétig utána meg teljesen kiabrandulok lehet az akárki..nem értem magam egyszerűen undorodom magamtól főleg hogy most az unokahugomba vagyok szerelmes de inkább nem is beszélek vele hadd múljon el ez a hülyeség..van egy lány a munkahelyemen akivel tok jól elbeszelgettunk alakult köztünk ez a dolog de mint mondtam kiábrándultam belőle is egy idő után.

2020. szept. 7. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert még éretlen vagy és nincs elég önismereted ahhoz, hogy megkülönböztesd a vonzalmat a tényleges érzelmektől.
2020. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak vonzódsz hozzájuk
2020. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, amit az előttem levők írtak, de szerintem már annyira vágysz egy kapcsolatra, hogy mindenkiben azt a bizonyos személyt keresed, aki majd egyszer csak be fog toppanni az életedbe, csak még nem jött el.


Próbálj meg egy kis időt adni magadnak és nem csak a lányokra gondolni, hidd el, ha nem egyfolytában arra gondolsz, hogy vajon ki lesz a jövendőbelid, majd a legváratlanabb pillanatban fogsz vele találkozni.

2020. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Evek ota nem gondolok arra hogy ki lesz a jovendobelim. Egy ejszakas kalandjaim szoktak lenni szoval meg szex hianyban sem szenvedek de ez teljesen kikeszit mar hogy elkezdek beszelgetni egy lannyal es egybol szerelmes vagyok bele es olyan hulyesegeket csinalok mint egy hisztis 14 eves akitol elvettek a kedvenc jatekat
2020. szept. 7. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 21 éves vagy, akkor kb. most kellene elkezdeni a kapcsolatokat a nőkkel. Lehet, túl korán kezdted, és emiatt kiábrándultál. De amit írsz, az nem szerelem, hanem megkívánás, és amikor megkapod az illetőt, akkor már nem kell. Ez így működik. Előbb próbálj ismerkedni - lefekvés nélkül, pár hétig, és ha így tetszik az illető, csak utána feküdj le vele.
2020. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!