Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mrs OBrien kérdése:

Miért mondja azt mindenki, hogy a a hírességekért csak rajonghatsz, de nem lehetsz beléjük szerelmes?

Figyelt kérdés

(Igen, sok ilyen kérdést tettek már föl előttem, de a legtöbb évekkel ezelőtti.)

Tehát a szerelem ugyebár nem egy pontosan megfogalmazható dolog, van, aki ha pillangók vannak a hasában már azt mondja, hogy szerelmes, és van, aki szerint ez még messze nem az.

Én arra lennék kíváncsi, hogyha valaki már nagyon régóta szeret egy hírességet és tudja, hogy ez nem csak sima fangörlködés, akkor lehetséges, hogy tényleg szerelmet érez vagy csak bebeszéli magának? Tényleg butaság, ha valaki azt állítja, hogy szerelmes egy sztárba (vagyis a képbe, amit mutat, mert sokan azt mondják, hogy mindegyik "álarcot" visel)? De mondjuk ha a suli legmenőbb sráca tetszik, az aztán lehet szerelem...

Ui.: Kérlek, bunkó, lekicsinylő válaszoktól kíméljetek.



#szerelem #híresség #Celebritycrush
2020. júl. 14. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszenek hírességek, de en nem mondanám szerelemnek, nekem a szerelemhez kell testi kontaktus ami velük nyilvan nem fog megtörténni (sajnos :(( )

De egyebkent ne érdekeljen ki mit mond,tetszen nyugodtan xy, a probléma akkor van ha emiatt nem akarsz másokkal ismerkedni egyáltalán.

2020. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi az aranyos választ❤

Mindenkinek máshol kezdődik a szerelem, nekem például a testi kontaktus nem életbevagóan szükséges hozzá.

Szerencsére nem csak a hírességekig látok, van úgymond "elérhető" kiszemeltem is, de tudod hogy van ez, azért a celebrity crush a Number1😂😂

2020. júl. 14. 17:24
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem lehetsz beléjük szerelmes. Ahhoz, hogy szerelmes legyél, személyesen kell látnod, beszélned kell vele. Mint ahogy a neten való kapcsolatnál sem szerelmes az ember, szimpla virtuális kötődés van, amíg nem találkoznak a felek. A szerelem egy különleges érzés, nem keverendő a vonzódással és rajongással, még ha valaki túlságosan is rákattan egy hírességre.
2020. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Szia. Mivel nem ismered személyesen, csak egy róla kialakított képet látsz, amit kedvedre formálhatsz, ez nem szerelem.

De senkinek nem ártasz ezzel, és szerintem ilyet mindenki átél minimum egyszer, pár év múlva szép emlék lesz.

2020. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
"A szerelem egy különleges érzés", igen😊 NEM belekötésnek szánom, köszönöm a válaszokat, de nincs rá garancia, hogy nem-e ugyanazt érzem xy iránt, mint amit Te egy "megfogható" személy iránt❤ (Persze én is tisztában vagyok vele, hogy így "ismeretlenül" nem ugyanolyan, mintha minden nap találkoznék és beszélgetnék vele)
2020. júl. 14. 17:54
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

"de nincs rá garancia, hogy nem-e ugyanazt érzem xy iránt..."

Dehogynem! Az meg már más kérdés, hogy képtelen vagy felfogni, hogy ez nem szerelem és csak bebeszéled magadnak. Úgy fest, még sosem voltál szerelmes és ezért a vonzódást, rajongást szerelemnek könyveled el. Nem az a baj, hogy vonzódsz egy hírességhez, hanem az, hogy szerelemnek gondolod. Amúgy hány éves vagy? Bizonyos korig még fogjuk rá, hogy oké, ha így gondolod, de később már gondot okozhat.

2020. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért nem kell a torkomnak ugrani, nem azt állítottam, hogy "szerelmes vagyok xy-ba de annyira hogy szinte már férj és feleség lehetnénk és mindent tudok róla blablabla", mert egyáltalán nem ezt mondtam. Ha te ennyire tudod, mi a szerelem, akkor nagyon örülök neked, mert nagyon szerencsés vagy. Vitába meg nem fogok belebonyolódni arról, hogy voltam-e már szerelmes vagy sem, mivel a kérdésemet egyébként is általánosságban értettem és nem konkrétan magamról beszéltem.
2020. júl. 14. 18:17
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Ki vitázik? Most miért kamuzol, hogy nem rólad van szó? Nem véletlenül kérdeztem, hogy hány éves vagy. Nem mindegy, hogy 12 vagy 21.
2020. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm aki szerelmes egy külföldi énekesbe. Nála legalább már 8 éve tart, és nincs is neki senkije sem. Soha nem is volt.

Számomra ez elképzelhetetlen, mert hiába vagyok szerelmes Brad Pittbe, az esélye 0,hogy együtt legyen velem. És ezt fel kellene érni ésszel. Vagy akkor így elvesztegeti a fiatal - vagy ki tudja mennyi - éveit, és egyedül marad.

2020. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, tényleg nem kamuzok. Én a nálam elvetemültebb rajongókra céloztam. Kezdjük ott, hogy én a celebrity crush-omat még fél éve sem ismerem, és van annyi agyam, hogy nem jelentem ki, hogy SZERELMES VAGYOK, EMBEREK. Még egszer megkérek mindenkit, hogy csak az írjon, aki kedves hangnemben képes azt megtenni, és nem ilyen lenézően. És nem, nem egy 12 évessel beszélsz, aki betévedt a 16 év feletti kérdéscsoportba
2020. júl. 14. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!