Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha elfog az érzés , hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha elfog az érzés , hogy ha már nekem nem lehet kapcsolatom legalább másnak legyen meg a boldogsága más is van így?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy mástól nem irigylem a boldogságot.
2020. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is!
2020. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne rossz érzés egyfajta nyugalom ,hogy rendben vannak a dolgok a szeretet nem feltétlen kell, hogy az enyém legyen inkabb csak legyen rendben az élet.
2020. szept. 10. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaja...

Végső elkeseredésemben éreztem ezt 😌😩

2020. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom 4 neked se jött össze semmi?

En 27 éves férfi létemre szűz vagyok még csók se volt de úgy érzem nem kell másokhoz hasonlítgatnom magam ez az én életem lényegtelen hogy más már 1000 szer dugott én meg egyszer se ha ez csak rólam szól senki másról

2020. szept. 10. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked is jogod van boldognak lenni. Inkabb ugy fogd fel ahogy az 1-es. Fiatal vagy! Nem kell hősködni se lemondani arrol hogy tarsat talalj, mert azzal nem csak magaddal tolsz ki de a tarsaddal is akivel osszejottel volna es akkor jogosan fog rad haragudni mert te inkabb lemondasz rola ismeretlenul. Tudod manapsag mit jelent hősnek lenni? Hogy amellett vagy akit szeretsz mert mered felvállalni hogy szereted es mert jogod van hozza ez a hősiesseg nem a lemondas. Lemondani le lehet egy kellemetlen dolgot de ne az igazi szerelmet.
2020. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. 4-es vagyok. Összejött már minden 🥺 Épp ezért
2020. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!