Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szerelmi vallomassal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmi vallomassal mennyire ronthatom el a barati kapcsolatomat, ha a visszajelzi, hogy ez nem kolcsonos?

Figyelt kérdés
Egy baratom regebbi exevel kb 3 honapja nagyon joban vagyok, de ez a baratom csak ugy eldobta a lanyt, es azota a baratsagunk is megromlott, mivel elmondtam neki errol a velemenyem. A lenyeg: total beleestem a lanyba, amit szerintem mostanra mar o is sejt, sokat beszelgetunk, talalkozunk, amibol csak ritka az az alkalom, mikor kettesben vagyunk. En nem vettem eszre jelet annak, hogy o is igy tekintene ram, de en mar nem sokaig birom azt, hogy csak baratsag legyen koztunk. Ha elmondom neki az erzeseimet iranta, annak milyen kimenetelei lehetnek? Lehetsrges ha nem szeretne semmit tolem meg a baratsagunk is megromlana?

2015. dec. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Várható sajnos, ha nem érez kölcsönösen. Én többször is futottam ilyenbe. Viszont érdemes lenne elmondanod az érzéseid, hátha viszont előre tudtok lépni :)

Ha pedig nemet mondd igazából nagyon nem vesztettél semmit..

2015. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, de kockáztatod, hogy azonnal barátzónába kerülsz, ha nincs kölcsönösség. Próbálj többet kettesben lenni vele, hátha rájössz mennyire érdeklődik irántad. Vagy elmondod, legalább tudod hányadán állsz és léphetsz tovább. A vadászösztönt úgy tudod felébreszteni, ha igyekszel érdektelennek, közömbösnek látszani vele szemben :) N
2015. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad szerelmet vallani egy nőnek addig, amíg nem jöttök össze. Ha már kapcsolatban vagytok, akkor is csínján bánj az ilyen érzelmek szavakba öntésével, mert amint kimondod, behódolsz neki, és nyeregben érezheti magát majd túlságosan. Az egyik fél mindig jobban szeret...
2015. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!