Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan,hogy nem mertetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan,hogy nem mertetek kilépni egy kapcsolatból mert emberileg szerettétek/tudtátok,hogy ritka az ilyen "jó" ember viszont szerelem nem volt ...?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én másfél évet voltam ilyen kapcsolatban. De ha te még előtte vagy akkor azt tudom neked tanácsolni hogy ne húzd el mert a vége úgy is szakítás lesz és csak egymás idejét pazaroljatok. Egy hogy a másik komolyan fog gondolkodni, közös jövőt tervezni, te pedig boldogtalan leszel. A szex remalom volt szerelem nélkül. A napok erőltetettek lettek és semmi örömöm nemvolt bennük. A végén pedig elég rossz körülmények között váltunk el mert már nyilván egy idő után nem bírtam és vége lett. Ez persze csak az én saját esetem, viszont szerelem nélkül egy kapcsolat nem fog szép jövőt ígérni.
2020. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
A szerelem mindig elmulik, az ilyen, mint az egyes valaszolo meg 60eves korukban is a szerelem utan fognak loholni
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerősök nyomására még fél évig bennemaradtam ilyenben, de nem működött.
2020. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1 évig birtam szerelem nelkül mert megbecsültem öt es kincsnek tartottam.

Bnöm is ilyenben van mert ugy se talalna töle korrektebb es jobb embert alapon, ö 8 éve birja azzal a sraccal akibe nem szerelmes. De az en aktualis parjaimmal flörtöl. Hianyzik neki egy igazi belevalo pasi, a szerelem szenvedely. De elvan inkabb a meleg f.sban.


Es ha azt nezzük lehet igaza is van.mert neki nem kell evente uj tarsat ketesnie az biztos.

2020. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*bnöm màr megjarta pàr pasival korabban es inkabb kitart a mostani pàrja mellett szerelem nelkül
2020. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
van, volt és lesz.
2020. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Részben ilyenben vagyok,de nem huszonévesen. A kor itt sokat számít. 40+-osként már nem törvényszerű egy esetleges szerelem miatt lépni az egyébként harmónikus kapcsolatból.
2020. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Én most is ilyenben ülök. 5 éve. Az elején lángoló szerelem volt, az összeköltözés mindent megölt. Hihetetlenül aranyos, jófej, vicces, nagyokat tudunk filozofálni, nagyon okos. Tud főzni, elmosogat, segít a házimunkában. A kertet gyönyörűen gondozzuk, még a kutyanevelésben is partner. És igazi jégkék szeme van. Mit kívánhatnék még ennél jobbat? Bárki a két kezét összetenné, fele ilyen normális férfiért.

Én viszont 3 éve csak havernak érzem. Szörnyen nehéz, tudom, hogy imádnom kellene, de egyszerűen nem érzek semmit felé. :( Mégse hagyom el, mert soha nem találnék még olyat se, aki akár a lába nyomába érne.

2020. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
#8 ugyanebbe vagyok én is, de én lassan 8éve csinálom. Csak haverságot érzek...
2020. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én alapból úgy érzem, hogy olyan heves és erős szerelmet nem rudnék érezni már senki után.

Páromat nagyon szeretem, hiányzik, ha nincs velem, értékes ember, fontos nekem, jó a szex is, figyel rám és így is úgy érzem, hogy egy család vagyunk már most is.

A szerelem mindig átalakuk és így legalább korrektül és tisztán látom a párom, nem vakít el a szerelem.

Én boldog is vagyok vele.

N28

2020. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!