Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanátok valakivel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok valakivel ha mást jobban szerettek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt vagyok és szeretem is valamilyen szinten de mégis sokszor gondolok egy másik exemre és nem tudom kiverni a fejemből. Viszont vele sem leszek már együtt legalábbis ez a mostani nézetem. Úgy látom helyesnek ha szakítok de lehet, hogy mindenkinél ezt fogom érezni exem miatt. (Nem az első eset) Ti mit csinálnátok. Hozzá teszem a mostani párommal is meg vagyunk, nincs feszültség köztünk. Mennem kéne a nagy szerelem után vagy nézzem reálisan és legyek azzal akivel egyébként jó minden de szerelem talán annyira nincs? 25/f

2020. szept. 16. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt látod, hogy nem fogsz újrakezdeni a régi pároddal, akkor felesleges ámítani magadat, meg álmodozni róla. Ez olyan dolog, hogy nekem is bejött az egyik kolléganőm, egy ideig odajárkáltam hozzá, de végül beláttam, hogy nincs értelme, mert nem fog összejönni velem. Szerintem próbáld meg a mostani pároddal minnél többet törődni, csináljatok közös programokat, és ha fél év után is azt érzed, hogy nem ő az igazi, akkor keress valaki mást akivel jobban működik a kémia.
2020. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem jobb,ha őszinte vagy magaddal. Ha egy màsik nőre gondolsz, miközben valakivel vagy...akkor nem érdemes fenntartani ezt a kapcsolatot.


Egyedül is lehet àm élni.

2020. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem nem az a baj, hogy nem jönne velem össze. Valószínű ugyan ezt érzi mert keresett már fel barátnője, hogy ki van miattam... Stb. Csak tudom miért lett vége és az nem mindig elég ha van szerelem.... Utolsónak: Igen én is erre gondoltam.
2020. szept. 16. 08:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk vissza tehát hogy tudsz e menni az exedhez. Mindenesetre a mostanit engedd el mert becsapod. Persze ne áltassuk magunkat a legtöbb kapcsolat annyira semmi kb mint a tiétek: Sex pipa, rendezvényen pózolás együtt pipa, közösségi oldalon kapcsolatban státusz pipa
2020. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a helyzetben, amikor megéreztem, hogy az exet még mindig szeretem, egyből szakítottam.

Úgy gondolom, hogy méltatlan a nőhöz, hogy vele vagyok, miközben mást (is) szeretek.

Egyébként szerettem az akkori barátnőmet is, nagyon nehéz volt a szakítás, de ez volt a helyes.

2020. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Poliamór vagyok. Több érzelem megfér egymás mellett.
2020. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az egy dolog. A lány miatt kérdem mert így olyan mellett pocsékolja az időt aki nem szeretni annyira mint más szeretné. Nem az én érzéseimmel van a baj.
2020. szept. 16. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányt engedd el, túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy megalkudjatok.
2020. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Szakítás lett a vége és azóta csak alakulgat a kérdésben szereplő másik lánnyal a dolog. Rosszul láttam a helyzetet. Exem is szakított a barátjával mert hasonlóan érzett mint én. Mentem a szerelem után és úgy érzem megkönnyebbültem. 8 éve ismerem és mintha most ismertem volna meg úgy örülök, hogy látom. Köszönöm még egyszer a segítségeket!
2020. okt. 3. 07:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert, legyetek boldogok
2020. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!