Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a világ ellenünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a világ ellenünk van?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt párommal. Hosszú a történetünk, nem is akarok ezzel untatni senkit. A lényeg az, hogy senki sem támogatja kettőnk kapcsolatát. Se szülők, sem barátok, sem kollégák.

Próbálom ezeket a megjegyzéseket elengedni a fülem mellett, de már néha igen nehéz. Én jól érzem magam a párommal a gondok ellenére is.

De néha belefáradok a harcba. Vagy ha mindneki negatívat mond akkor csak rajtam van rózsaszín szemüveg? És ettől nem látom a párom valódi személyiségét?


2020. szept. 19. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért én elgondolkodnék, hogy nem én vezetek-e a forgalommal szemben.
2020. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elgondolkodnék, hogy miért van mindenki ellene. Több nőt is ismerek az én generaciómból, akik mostanában váltak. Kivülről olyan dolgokat is észrevesznek mások, amiket az az ember NEM AKAR észrevenni. Ha csak apró jelek formájában is felmerül a kétely, elkezdeném megvizsgálni miért nem akarom észrevenni azt ami másoknak annyira nyilvánvaló.
2020. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora ellenállásnak azért valószínűleg nem kis oka van. Nem látunk bele persze és a te életed, te érzed mi okés és mi nem. Ha ellenetek vannak, akkor ez van, nem tudtok mit csinálni, csak magatokra maradni és egymást támogatni.


Annyit azért megjegyzésként, hogy az agyonvert férfi/nő sem ismeri el, hogy a Józsi/Marika rossz lenne, szerinte nem szokott ő ilyen lenni. Felhúzta, jogosan kapta a pofont vagy a megalázást. Az ő szemszögéből ez lesz, mindenki más nem érti miért van még mindig vele és miért védi.

2020. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sosem bántott. 🙂

Szüleim 1x látták páromat és eldöntötték nem hozzám való. A rokonok véleménye annyira nem hat meg, ők csak fényképről látták meg személyesen egy szót nem beszéltek vele. Csak amit szülők illetve az én leírásombol tudnak.

2020. szept. 19. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Viszont olyan is van, hogy a szülők sznobok és nem fogadják el a barátot/barátnőt, mert...találnak valami kifogást. Erre rá kell cáfolni és éljetek boldogan.

Ezt te kell, hogy eldöntsd melyik kategóriaba tartoztok.

2020. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy pontosan mit mondanak. Mert nem mindegy, hogy azt mondják, szerintük nem elég szép/tanult/gazdag hozzád, vagy azt, hogy túl hirtelen haragú, gyanús ügyletei vannak, egy erőszakos fráter, stb. Ameddig nem tudjuk, pontosan mi az oka annak, hogy nem támogatják, nem mondod el, hogy ők mit mondanak, nem tudunk tippeket adni.
2020. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Eléggé testes. Mackós alkat. Nincs diplomája, csak pincér. Beszédes. Vagány. Szereti a jó dolgokat. Én vékony, visszafogott vagyok. Hivatalba dolgozok, most csinálom a diplomát.

Sosem bántott sem szóval sem tettel. Végtelenül türelmes ember. És megértő. Ahol tud segít. A vagány páncél mögött van egy szerethető ember.

Anyamek szerint csak kihasznál. És csak szexre kellek. De esély nincs, hogy normálisan tudjunk találkozni vagy randizni.

2020. szept. 19. 16:18
 8/16 anonim ***** válasza:
De ha csak 1x látták, meg fényképről, akkor honnan szűrték le, hogy csak szexre kellenél? Van az a helyzet, amikor meg kell fontolni a környezet véleményét, de ez nem az a helyzet. Ha tényleg ennyire nem tudnak róla semmit, akkor ne alkossanak véleményt. Figyelmen kívül kell hagyni. Barátaid is ellene vannak?
2020. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Első körben igen. De ahogy ismertek meg és látták, hogy miket tesz meg értem akkor úgy változott a vélemény. Rossz volt a híre.... szereti a nőket... egyszerre mindig 3-4 nője volt... és ettől feltettek engem is. De bizonyított hogy nem egy nő vagyok a sok közül hanem az az egy nő aki mellet érdemes megállapodni.
2020. szept. 19. 20:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne csodálkozz, ha késsőbb lesz melletted is 2-3 nője. Most már érthető miért nem szeretik, ez egy hatalmas piros zászló. Nekik van tapasztalatuk, neked pedig velük szemben van egy nőcsábász barátod.
2020. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!