Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menthetetlenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlenül szerelmes vagyok, Ti mit tennétek? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy oldal ahol kérdéseket lehet feltenni és mások válaszolhatnak rá. Viszont van ilyen privát üzenet küldési lehetőség is. Mindegy, nem ez a fontos.

Valahogy elkezdtem beszélgetni egy "Halhatatlan Halandó" nevű hölggyel privátban és úgy érzem beleszerettem.

Már csak rá gondolok és masztizni is csak úgy tudok ha rá gondolok, de nem tudom őt kiverni... a fejemből!

Ez nem lehet igazi szerelem hiszen személyesen nem is ismerem.

Segítsetek!

Ilyen van? Szerelmesnek lenni valakibe akit nem is ismersz igazán? Meg hogy másra nem megy a maszti? De még rá is bűntudatom van, nem tudom miért.

Mégis úgy érzem menthetetlenül szerelmes vagyok és mindent megtennék hogy egyszer találkozhassak vele és elmondjam milyen fantasztikus lány!

😭😭😭



#szerelem #romantika #viszonzatlan szerelem #szívfájdalom #világ körüli út szíved hölgyével #minden este sírni
2020. febr. 16. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy illúzió. Rávetítettél tulajdonságokat, de igazán csak akkor ismernéd ha személyesen is eltöltenél vele egy huzamosabb időt. Olyankor szokott kiderülni hogy csak idealizálta az ember a másikat.
2020. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 StevenUp ***** válasza:
66%
És belegondoltál már abba hogy valószínűleg pasi az illető?
2020. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is voltam már így, és ezen az segít ha a való életben keresel magad mellé valakit akivel kölcsönös a dolog, és akkor rájössz hogy milyen nevetséges ál-szerelem állapotban voltál korábban, becsaptad önmagad.
2020. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélgettem vele, na és?

Nem zúgtam bele :D

2020. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
A ,,Halhatatlan" s a ,,Halandó" közé 2 szóköz kell. Az egy szóközes változat a régi fiókom, amit már 2018 óta nem használok. :)
2020. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Ööö....
2020. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5:

Ne haragudj szerelmem! 😍

2020. febr. 16. 12:42
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Na ez viszont már beteg hogy szerelmemnek szólítasz valakit akivel még csak nem is találkoztál soha. Ilyet még én sem csináltam soha életemben, azért tudtam hol a határ.
2020. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Igazad van szerelmem, nem fogom úgy szólítani őt ezentúl! 🤐
2020. febr. 16. 12:50
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy mi miatt zúgtál így belém? Mert ez engem nagyon meglepett.


Én (szinte) mindenkinek visszaírok. Többen is megjegyezték már hogy járnának / lefeküdnének velem, de egyiknél se volt ilyen durva a helyzet...


Ha meg itt tartunk te ki is vagy pontosan? Csak mert van kb 3700 privátom, az üzenetek feladója szinte mindig férfi, a neved meg nem írja a kérdésednél...

2020. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!