Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, ha 23 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 23 évesen nem tudtam becsajozni?

Figyelt kérdés

10 éve próbálkozom 0 eredménynél.

Annak a srácnak is előbb lett barátnője akit melegnek hittünk, mint nekem. A volt általános osztályból is már mindenki becsajozott csak én nem.

Sőt mindenki többre vitte mint én,mások egyetemen vannak én meg jelenleg munkanélküli. Úgy érzem, hogy a múltbéli tetteim miatt karatéban vagyok és nem engednek ki belőle.

10 évem úgy telt el hogy nem sportoltam,lenéztem azt aki gyúr mert izomagyúnak tartottam. Szóval így telt el 10 év. S most ezek közül mindenki boldog párkapcsolatban él, izmos, egyetemista én meg hájas munkanélküli, akivel tényleg senki nem áll szóba. Fiatalon nem gondoltam, hogy a tetteimnek, ilyen nagy jelentőségei lesznek.


Nem beszél velem senki, nem hívnak bulizni. Volt pár barátom de őket is elmartam magam mellől a valószínűleg aszociális/antiszociális viselkedésemmel. Ezek előhívták aktiválták a lappangó skizofréniámat, kétszer kezeltek a pszichiátrián.

A szüzességemet is hivatásossal vezettem el, nyilvánvaló okokból.

A legzavaróbb nem tudom mit kéne éreznem: haragot a világ felé? vagy magamat okoljam? Végül is magam jutottam ide ahova, de a genetika is közbeszól ugye meg az örökölt minták, akkor hol vagyok én?


Szóval mondhatni kiközösítettetek, a lányok a fiúk, mindenki.


Mit tegyek? Mit gondoltok rólam?



2020. febr. 2. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hájas munkanélküliként nem is fogsz nőt szerezni..
2020. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gondolj arra, hogy ők is ugyanúgy meghalnak majd, mint te vagy bárki más. Mindazt, amit a sikeres emberek elértek, elérnek életük során úgysem vihetik magukkal a sírba. Csak feleslegesen pazarolják az idejüket és az energiájukat hogy elmondhassák, ők vitték valamire és felsőbbrendűnek hihessék magukat. 100 év múlva nyoma sem lesz annak, hogy valaha is léteztek volna. Talán jut majd nekik egy Wikipédia-cikk vagy legjobb esetben elneveznek róluk egy utcát, na és?

Ne bánkódj a kirekesztettség miatt, a magánynak az az előnye, hogy senkivel nem kell foglalkoznod, senkihez nem kell alkalmazkodnod. Miközben a média által agymosott tömegek egy életen át vívják egymással a kapzsiságversenyüket az anyagi javakért és mindenki igyekszik a maga kis személyre szabott mókuskerekét kényelmessé, otthonossá varázsolni, közben arra törekedve, hogy a külvilág számára minél boldogabbnak hazudhassa magát, téged nyugtasson meg a tudat, hogy mindezeken kívül állsz és nem kell benne részt venned.

2020. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!